Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bś91

Spodenki + cieliste rajstopy ?

Polecane posty

Gość bś91

Mam zgrabne, ale nieopalone nogi i do tego przyprawiłam się ostatnio o siniaka :/ co myślicie o noszeniu cielistych rajstop do krótkich spodenek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga iking
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii okropne cielisty kolor jak nogi 80-cio letniej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatalny pomysł... posmaruj nogi balsamem brazującym i jakimś rozświetlającym olejkiem, ew. uzyj "rajstop" w sprayu np sally hansen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham wojewodzkiego
wlasnie... a na czym polegaja te rajty w sprayu? nie bardzo to czaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula267
Proponuje jakieś kolorowe rajstopy, w tym sezonie bardzo modne. Lub rajstopy w kropki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowe rajstopy to fajna rzecz ale chyba nie na te upały :O rajstopy w sprayu to specyfik który po nałożeniu na skóre tworzy jednolitą kolorystyczną powłokę, poprawia i ujednolica się koloryt skóry i nogi wg producenta mają wyglądać jak w rajstopach. są różne odcienie można dobrać indywidualnie do karnacji. jak to się przedstawia w rzeczywistości nie wiem, bo nie stosowałam (miałam obawy że będzie brudzić i zostawiać ślady) ale słyszałam sporo pozytywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz duzo dziewczyn chodzi w rajstopach + spodenki - ale zadko to wyglada fajnie a jesli chodzi o rajstopy w spray to nadaja one kolor - mozesz sobie kuopic ciemniejszy i po spryskaniu nog rozsmarowac jak balsam aby byl jednolity - fajna sprawa, pozniej po prastu zmywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooska sylvi
Teraz są takie rajstopy, których prawie nie widać na nogach. Nie mają ani zaznaczonych palców ani góry. Są tak cienkie, że widać je dopiero z bardzo bliska. Zobacz sobie: http://www.soyelle.pl/EVE-rajstopy-cienkie-8-den-bezowe-czarne-biale-p654.html albo http://www.soyelle.pl/NUDO-15-rajstopy-bezmajtkowe-polmatowe-gladkie-czarne-bezowe-p1909.html Moim zdaniem to lepiej wygląda niż wysmarowane nogi. Jakoś nie mam przekonania do wszelkich maskujących past :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na rajstopy, nawet takie, jest chyba po prostu za gorąco... :0 co innego do eleganckiej garsonki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mielonma
Uważam, że rajstopy można zawsze nosić, tyle, że trzeba je ładnie kolorystycznie zestawić z resztą stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka bilka
kup sobie takie nowe Gatty, są chyba najcieńsze na rynku, mają tylko 6 den i wcale ich nie widać na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka bilka
kup sobie takie nowe Gatty, są chyba najcieńsze na rynku, mają tylko 6 den i wcale ich nie widać na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee, to okropnie wyglada.... nawet jesli rajstopy sa cienkie i cieliste to i tak wyglada to sztucznie. Lepiej kup sobie samoopalacz i balsam rozswietlajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia125
Też nie mam opalonych za bardzo nóg,bo często w legginsach chodziłam. Przyda mi się ten wynalazek-spray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadettina
Spray jest obrzydliwy! Lepiej się w solarium troche opalić, albo założyć rajstopy, teraz są takie i bezmajtkowe i bezpalcowe. Jakby się nic nie miało na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bś91
Ale ja jestem facetem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspini
Pokażcie swoje inspiracje na Inspini !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona111111111
Tylko nie cieliste rajstopy! Ubierz opalone 15DEN lub 20DEN do spodenek. Chyba,że jesteś odważny to inny kolor lub żakardowe. Bynajmniej ja takie zakładam, mojemu zaś facetowi kupuję opalone jeżeli ubiera spodenki z wywiniętymi mankietami, a czasem odpowiednio pasujące do całości. Do tego kompletu musisz mieć jeszcze pasujące obuwie np trampki albo czarne baleriny będą ok wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bś91
OK, ide kupic, ale z tych rajstop to jaka firme polecasz? Moda zmienia sie tak szybko;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy-foxy
Zadowolona11111 jak mozesz kupowac facetowi opalone rajstopy? Przeciez to nie pasuje... :o Jesli chcesz cienkie rastopy dla faceta (np. do krotkich spodenek) to: 1. Facet musi ogolic/wydepilowac nogi KONIECZNIE! Bo inaczej to oblesnie wyglada :o 2. Rajstopy powinny byc malo widoczne, czyli koloru skory i matowe. Tak zeby nogi wygladaly lepiej,a nie zeby pokazywac ze sie w rajstopach chodzi. Od siebie polecam Marilyn Forte Max, visione - cienkie, wytrzymale i wygladaja jak by ich nie bylo (opinia kilku osob). Oczywiscie to moje zdanie, nie musisz sie z nim zgadzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leprza spódnica
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodenki bardz dobry pomysl
ale tylko skórkowe - żadeń materiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbdfg
Na taka pogode jak dzis krotkie spodenki+cienkie rajstopy pasuje jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość throw away
kurde ale z was wiesniary! Jak możecie pieprzyć że to ładnie wygląda?! Jak można nosić rajstopy obojętnie jakie czy kolorowe czy nie do spodenek?! Nie ma to jak tandeta! Fuuj ;/ co za mądrości tu siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbdfg
zauwaz ze temat zalozyl facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoool25
ma sie niedlugo zrobic 15-20C, bedzie mozna zalozyc krotkie spodnie, ale cienki rajstopy tez zeby nie zmarznac jak sie bedzie chodzic np wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulistkaa
Skąd wiesz, że facet? Ja po charakterze pisma nie poznałam ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoool25
przeczytaj dokladnie, napisal ze jest facetem gdzies w polowie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×