Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EwelinaEwa

Separacja, a alimenty

Polecane posty

Temat zalozylam na ogolnym, ale tam mi nikt nie odpisal wiec zakladam tutaj. Jestem z mezem w separacji, poki co placi mi co miesiac sume tzw. alimentow. Czy powinnam w razie czego zachowac jakies dowody w jakiej wysokosci sam mi wyplacal dobrowolnie alimenty? By w razie rozwodu miec udokumentowanie, iz maz sam ocenil sytuacje i zobowiazal sie do ich placenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
do roboty leniu smierdzacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj sobie tego lenia, nie znasz sytuacji wiec nie oceniaj. Ponowie pytanie, bo moze ktos dzis udzieli odpowiedzi na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jadna.ja
najlepiej jezeli placic bedzie ci przez konto, jezeli placi do reki to mozesz zawsze to udokumentowac np pokwitowaniem, jego podpis pod krota i data itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaallllllda
to on powinien dbać o to, żeby zachować dowód wpłaty, że w ogóle płaci alimenty. Tobie do niczego to niepotrzene. jak powie, że płacił więcej to Sąd i tak zarząda dowodu. jak się nie zabezpieczy to możesz powiedzieć, że nie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
""""" EwelinaEwa Temat zalozylam na ogolnym, ale tam mi nikt nie odpisal wiec zakladam tutaj. Jestem z mezem w separacji, poki co placi mi co miesiac sume tzw. alimentow. Czy powinnam w razie czego zachowac jakies dowody w jakiej wysokosci sam mi wyplacal dobrowolnie alimenty? By w razie rozwodu miec udokumentowanie, iz maz sam ocenil sytuacje i zobowiazal sie do ich placenia?""""" To jakiś wariat????? A Ty też mu płacisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×