Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KlaraToJaMałaKlara

Sesja a beznadziejna miłość. Jak wyzbyć się uczucia, kiedy trzeba kuć?

Polecane posty

Gość KlaraToJaMałaKlara

Będę pisać krótko, żeby nikogo nie zanudzić. -Jestem zakochana -Jest dla mnie bardzo kochany i dobry, bardzo czuły -Podobam się jego koledze i on sam zachęca mnie do zbliżenia się do niego, np. przytulenia- nie wiem, czy na poważnie; jesteśmy wszyscy bardzo ze sobą związani, więc takie rzeczy jak obejmowanie i wygłupy to norma. Jego bratu podobam się fizycznie -Jest to uczucie beznadziejne, bo nie mogę mu powiedzieć o nim, spłoszę go i stracę -Mam teraz sesję, bardzo ciężką i nie mogę pozwolić sobie na głupie myśli, łzy itd. -Twierdziłam, że nigdy się nie zakocham po ostatnim nieudanym „podejściu i słowa nie dotrzymałam -Zapadam się w nim coraz bardziej i rozkładam ręce. Najbardziej nie cierpię tego poczucia bezsilności -Zobaczę się z nim za 2 tygodnie. Wytrzymam, ale nawet jeśli się spotkamy, to co z tego? Przyjdzie tam dziewczyna, którą on bardzo lubi, ze wzajemnością. Jest sympatyczna, ale traktuję ją jak rywalkę i jestem zazdrosna, mimo że tego w żadnym stopniu nie okazuję -Moim problemem nie jest nieśmiałość, jestem osobą bardzo otwartą, żywą, radosną, taka „dusza towarzystwa. A jednak nie mogę zdobyć się w stosunku do niego na więcej niż uśmiechy, buziaki itd. Tak jak w stosunku do normalnego znajomego Nie wiem, jak sobie z tym poradzić. Teraz mam ogrom nauki i tym się zajmuję, ale nie mogę o nim zapomnieć. I to mnie męczy. Nie widzę nawet szansy, że on kiedykolwiek zobaczy we mnie kogoś więcej niż bliską, kochaną, małą znajomą. I to mnie najbardziej frustruje. Podajcie jakieś sposoby na to, by o nim zapomnieć. Ja zdaję sobie sprawę, że to prawdopodobnie nie wyjdzie, ale jak wyzbyć się tej nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×