Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usiu

kiedy wręczyć?

Polecane posty

Gość usiu

Jesteśmy zaproszeni na przyjęcie urodzinowe w sobotę,a jutro na uroczstą mszę.Gościu ma urodziny jutro.Nie wiem kiedy bedzie najlepiej pasowało wręczyć prezent(w tym przyp.kasę).Jutro po mszy,czy w sobotę juz w knajpie.Biję się z myślami...Jak byście postapiły...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
Proszę,poradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
Msza urodzinowa? A co to za tradycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
Jejku, kasa na urodziny???? Dziwne macie tradycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent daj w knajpie. A msza czasami bywa zamawiana dla jubilata-np.na 50 urodziny-ja się z tym spotkałam. Trochę tolerancji drodzy forumowicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
DZIĘKI Calluno za wypowiedź,na forach mało kiedy jest tolerancji...Ja tylko pytałam,kiedy wręczyć prezent...Zaraz się dowiedziałam i na temat mszy i na temat dawania kasy...To są 18.urodziny i młody człowiek zbiera na kupno samochodu.To coś na siłę mam kupować...A,że mszę rodzice mu zamówili w dniu urodzin,to jest już ich sprawa.Ja mogę iść lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
Hehhh,następny problem-życzenia kiedy złożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
normalne ze z okazji 18 urodzin rodzina (szczególnie wielopokoleniowa , babcie , dziadkowie) zamawiają msze , przynajmniej u nas tak jest prezent w sobote w knajpie i wtedy też życzenia ah no i kasa w ramach prezentu , nie ma nic lepszego szczególnie jak wiesz ze ktoś na coś zbiera , także nie daj sie zgłuptoczyc innymi wypowiedziami , ewentualnie do kasy mozna dokupic coś smiesznego , zabawnego...o ile to taka zabawowa osoba a jesli nie to ewentualnie kwiaty , choc dla chłopaka moze nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rodzinie męża też jest ten zwyczaj. na 18 msza a potem impreza rodzinna. U nas prezenty były po przyjedzie na miejsce imprezy po mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×