Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Paciolek

prezent dla przyjaciółki

Polecane posty

Gość Paciolek

Za 10 dni moja przyjaciółka ma urodziny. Chciała bym kupic jej coś fajnego ale pomysły wyczerpały się już dawno. wydaje mi się że dałam jej już wszystko, bo była: -poduszka ze zdjęciem -koszulka z napisem -ręcznik z napisem -biżuteria i zegarek -pluszaki -ramka na zdjęcia -breloczki, rzeczy do postawienia na półkę i masa innych rzeczy których nie pamiętam już Proszę poradźcie mi co mogła bym dla niej kupic. Albo zdradźcie mi swoje pomysły na prezenty dla waszych znajomych. Dodam że dziewczyna kończy 18 lat Interesuje się sportem: głownie piłką nożną i siatkówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Powinnaś kupić jej plastikowego przyjaciela. Do tego oczywiście akumulatorki, dużej pojemności, wraz z ładowarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssonik
Kup jej kurs na taniec brzucha ;) Naprawde ja tak zrobiłam i poszłysmy razem , dzięki temu mogłyśmy więcej czasu spędzić we dwie ;) http://www.taniec-orientalny.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że bardzo dobrym pomysłem byłoby kupienie przyjaciółce ramki cyfrowej i wklejenie tam waszych wspólnych zdjęc, uważam, żę to byłby super pomysł i nieco sentymentalny, ponieważ pokazywałoby to historię waszej przyjaźni bardzo fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zabierz przyjaciółkę na jakiś wspólny dzień w spa !:) Wspólne zabiegi, masaże, sauna, pogaduchy. Wybierz jakiś pakiet, który najbardziej by Wam odpowiadał i go go go :) Głęboczek to bardzo fajne miejsce i mają duży wybór, chociażby zabieg na twarz dla każdej z Was to już duży relax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
ja bardo lubie bransoletki lilou, zarówno dawać jak i dostawać :). Mozesz wygrawerować cos osobistego, poza tym są na czasie i są śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
To zależy ile możesz przeznaczyć pieniędzy na ten cel. Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem jest wyjazd do SPA. Z tego co się orientowałam to Głęboczek SPA ma świetną ofertę. Przyjaciółka mogłaby wypocząć, a przy okazji też popracować trochę nad swoją urodą. Na pewno byłaby bardzo zadowolona z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że jakaś biżuteria ładna będzie w sam raz, albo karnet do SPA czy kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masztojakwbanku
jestes jej koleżanką znasz ją najlepiej. Może naprawdę karnet na taniec brzucha. Albo coś co wykorzysta z chłopakiem jak ma. Lub coś dla was jak przyjaciółek. Może wspólny wypad... Ja zawsze się cieszę jak otrzymam coś wyjątkowego, żadnych zbędnych wazoników i nie potrzebnych przedmiotów. Ostatnio znajoma podarowała mi zestaw cieni artdeco. trafiła w dziesiątkę. Poleca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofffia
Moja siostra miała urodziny w zeszłym miesiącu i kupiłam jej piżamke http://www.krisline.com/product,products,60.html . Śpi tylko w jakichs starych tshirtach, bo wiem, że sama jakoś nie umie kupić sobie nic "ekstra"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgtgg
wibrator i majtki z krystyną ronaldo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakorbke
koszulka z napisem to fajny pomysł :D na koszulki.com można sobie zaprojektować własny napis na koszulce kibica :) i to nie byle co, bo koszulka nike, także chyba fajna, trwała pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllkowska
Hanka a czy Ty byłam w tym SPA razem ze swoją koleżanką za jakąś dopłatą ? Pytam, bo w sumie jak wybierać się w takie miejsce to własnie najlepiej z koleżanką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumkinka
Ja ostatnio dla swojej przyjaciółki robiłam fotoksiążkę w fotobistro i prezent był naprawdę trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindia
Ja zawyczaj prezenty kupuje na stronie zlotewyprzedaze.pl Zaczynam juz kompletować te gwiazdkowe. W obecnych kampaniach takie typowo prezenty dla kobiet, ktore sama tez zamawialam. to np. cudowna posciel cotton box, bizuteria Swarovski, gadzety do kuchni domo clip. super rzeczy, jakbym miala wiekszy budzet to wszystko sobie bym zamowila. ostatnio jestem zaskoczona masa tak fajnych kampani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisiaa
Lindia - mam tak samo ;) Jak już tylko wejdę na złote, nie ma opcji żebym opuściła stronę bez pełnego koszyka ;) A jeszcze teraz święta... będą pewnie mieli urwanie głowy z zamówieniami. Jest b fajna promocja na kosmetyki Sally Hansen.... Ale się obkupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi25
Ja bym stawiała na prezent bardziej osobisty, sama nie lubię dostawać takich rzeczy jak kubki, misie, czy rzeczy do postawienia - to tylko zbiera kurz i zajmuje miejsce... Skoro to Twoja przyjaciółka, to powinnaś znać ją na tyle, żeby kupić coś fajnego - może książka z gatunku, który lubi, albo jakiś kurs? Ja na przykład chciałabym dostać w prezencie warsztaty wizażu, bo uwielbiam się ma,ować i chciałabym, żeby ktoś profesjonalny udzielił mi kilku przydatnych wskazówek, tu na przykład znajdziesz masę różnych zajęć, może coś wybierzesz www.splotartystyczny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnerllla
Dobrze się sprawdza w roli prezentu dla kobiety biżuteria :) Wiem nie tylko po sobie, ale i po mojej mamie i teściowej :) Fajna broszka albo bransoletka i prezent udany, trzeba tylko znać choć odrobinę gust tej drugiej osoby czy bransoletka z bursztynem czy może z szafirem... dosyć duży wybór w niezłej cenie jest tutaj http://www.jubilea.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle rzeczy które mogłabyś jej podarować, zrób coś samodzielnie albo kup jakieś nietypowe kwiaty, np. stabilizowane jak te http://rosebelle.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×