Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiunia

jedzonko na wczasach nad morzem

Polecane posty

Gość kasiunia

MACIE JAKIEŚ FAJNE POMYSŁY NA JEDZONKO -MAM KUCHNIE W DOMKU NA OŚRODKU W KTÓRYM JESTEM LUBIE GOTOWAĆ ALE POMYSŁÓW NA TURYSTYCZNE JEDZONKO JAKOŚ BRAKUJE, DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad morzem - to tylko
rybka,rybka i jeszcze raz rybka!!!!Pieczona,smażona z frytkami i suruwką z pomidorów i cebuli lub z kiszonej kapusty.Krokiety z pieczarkami i żółtym serem do tego barszczyk,ryż z warzywami. i tu wkleje ci linka z przepisem na: http://kuchnia.bobyy.pl/artykul/jakie-mielone-do-spaghetti-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no super wakacje.......
jechać na wczasy żeby odpocząć i jeszcze stać przy garach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno by mi się nie chciało gotować- nie po to mam wczasy żeby siedząc w kuchni i gotować;-) Ale jak chcesz to pamiętaj żeby wziąć z domu jakiś podstawowy zestaw przypraw, olej itp bo na miejscu przepłacisz 10 razy. Na pewno sprawdza się jakieś makrony i ryże z sosem. Warto tez kupić jaką rybkę skoro już nad morzem się jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek1234
to wyląda w ten sposób ze kuchenka jest elektryczna -bardziej chodzi mi o takie turystyczne szybkie jedzonko np.jak ktoś by miał sprawdzony przepis na jakieś mięsko peklowane albo coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek1234
hmm fladra jest w stałym jadłospisie:) ale przez miesiąc możne się znudzić,tez za bardzo mi się nie chce ale moje dziecię kochane barowego jedzonka nie zabardzo lubi i są z nim problemy.ja jeżdżę tam od 10 lat na ten ośrodek bo jest rewelacyjny ale wszystkie z ty jedzonkiem to problem bo chciałbym żeby jakieś fajne ,szybkie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek1234
wiec dlatego żeby przy garach nie stać za długo to to jakieś weki albo kapustki coś w słoikach do podgrzania tylko żebym jakieś sprawdzone przepisy miała bo rok temu nie wszystko wytrzymało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttttttttttttttta
a jaki osrodek nad morzem? daj link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek1234
wchodzi tylko strona główna ale jak w wyszukiwarkę wpiszesz sobie ośrodek domków kempingowych Krzysztof Łeba powinno Ci wyskoczyć,super miejsce na wczasy rodzinne z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
dwa pytania raczej retoryczne: kto u Was gotuje na co dzień? na wczasach gotujesz z partnerem na zmianę tak, żeby połowę w kuchni spędził on a drugą Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek1234
dobre pytanie,hmmmmm... niestety mój mąż tylko kasę umie zarabiać tak mówi.....a ja matka polka:)lecz długo ta sielanka nie potrwa ponieważ na operacje idę i później przez pol roku nawet kilograma ziemniaków nie bedzie mi pozna przynieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×