Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xmxc

problemy w zwiazku.

Polecane posty

Gość xmxc

czesc dziewczynki i chlopaki mam problem,w zwiazku a dokladniej; jestem z facetem krotko bo poltora roku chcialabym miec z nim dziecko i wziasc slub,lecz on ma kredyt do splaty i chce sie ustatkowac jak splaci kredyt by zapenic mi i dziecko dobrobyt. to samo jest jesli chodzi o zareczyny mowi ze w tym roku beda ale nie mowi kiedy a mi glupio jest nalegac...klocimy sie bo on woli byc u siebie w domu niz u mnie a ja chce z nim spedzac czas i w sobote bo tytlko wtedy ma wolne zawszed cos robi np pomaga koledze przy aucie,robi tatuaze itp.co ja mam zrobic by jakos bylo w miare dobrzee w naszym zwiazku by sie nie klocic,on jest uparty i zazwyczaj ja ulegam,a takto jest ok,co mam zrobic by powstrzynac zlosc na niego i zazdrosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hałs
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hałs
i tak wogóle chcesz pomocy, a problem zasadniczy jest w tym, ze sie na niego wkurzasz i jestes zazdrosna czy w tym, ze chcesz juz rodziny, a on niekoniecznie, doprecyzuj a cos pomyslimi... slub sie bierze, czyli co zrobic wziąć-ale to na marginesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmxc
on ma 28 a ja 23 wkurzam sie bo czasem woli zrobic cos innego sam niz ze mna isc nawet na glupi spacer a jestem zazdrosna jak kazda dziewczyna o swojego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmxc
a tak na marginesie to nie marudze mu,zapytalam o zareczyny tylko bo mi wspominal i tyle a dziecko juz planowalismy ale on stwierdzil ze jak splaci kredyt to dop by dziecko mialo dostatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjhn n
A przepraszam ze się za[ytam a ten kredyt to na dlugo wzięty ???? bo jak na 30 lat to chyba troche poczekasz )))) Po prostu facet nie chce się na razie wiązaci wymysla albo już się toba znudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmxc
na 5 lat nie znudzil,bo mi mowi ze mnie kocha bardzo,i pisze czule esk jak jest w pracy i w lozku tez nam sie uklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababajaga0
Niezbyt to dobrze wygląda. Facet zachowuje się jak stary mąż uciekający przed gderliwą żoną. Jednak nie odchodzi,bo mu tak wygodnie. Ma święty spokój u siebie i darmowy seks u Ciebie. Żadnych zobowiązań,pełny luzik.Dziwna to miłość jeśli on nie czuje potrzeby spędzania z Tobą,choćby części, wolnego czasu...Moim zdaniem, nie masz co liczyć na ślub i dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a jak dostaniesz
dokladnei, trzyma cie jako plan B a szuka A..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×