Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Armani Code

dania na romantyczną kolację - pomysły

Polecane posty

Gość Armani Code

potrzebuję pomysłu na romantyczną kolację. mój partner w końcu przyjeżdża na trochę i chce go czymś zaskoczyć. może być mięsne, rybne, warzywne - cokolwiek byle nie wieprzowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lane ciasteczko
zrób musake ale przepisu poszukaj w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
po polsku mowi sie muzulmanin :o ale to nie jedyna grupa spoleczna unikajaca wieprzowiny. moze ten facet po prostu lubi sie zdrowo odzywiac, wiec nie je tego najmniej zdrowego ze wszystkich mies. do autorki: zrob mu pieczony filet z lososia lub steki z poledwicy wolowej. oba dania beda eleganckie, bezpretensjonalne i malo pracochlonne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiekolwiek mieso czy ryba zyskuje wykwintny charakter gdy składnikiem marynaty jest wino :) Np takie polączenie- makaron rurki, pierś kuraka w kostkę, pory, brokuły, pieczarki, do tego sos śmietanowo -winny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mój przyjechał (z nienacka) z delegacji, zaserwowałam mu danie gotowe Profi z tacki. Strrasznie mu smakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj by sie ucieszyl z dobrego
steka niemarynowanego,tylko sol i pieprz i na talerzu kawalek masla na mieso.Do tego pieczony ziemniak i duza salata.Dobre czerwone wino,jakies sery i lody albo inny deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
nie, nie 'muslim'. zwyczajnie unika wieprzowiny bo mu nie sluzy. postawilam na rybe a na deser sernik. wiem, sernik nie pasuje do ryby ale wedlug mojego partnera pasuje do wszystkiego i moglby jesc codziennie takze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
ah, i danie z tacki - no boskie na romantyczna kolacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zdarzylo, a na pewno bylo romantycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecka najlepsza
Jezu skąd Wy bierzecie polędwicę wołową na steki??? Mieszkam w Warszawie i dostać tu polędwicę to jakiś koszmar! W żadnym okolicznym sklepie nie spotkałam do tej pory, a doszło do tego, że jak jestem w jakiejś innej dzielnicy, w której mam coś do załatwienia, wchodzę przy okazji do każdego mięsnego! I dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle w sklepach miesnych nie ma, bo chyba im sie nie oplaca sprowadzac - to chyba nie jest towar ktory szybko "schodzi" ze wzgledu na cene. Ja mam swoja pania w miesnym ktora sprowadza poledwiczke dla mnie na zamowienie. A tak w ciagu tygodnia to nie uswiadczysz. Mysle, ze jesli zapytasz w dobrym sklepie miesnym, to chetnie Ci sprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze k
kaczka pieczona z jablkami w bialym winie?.... musaka tez jest pyszna, albo krolik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecka najlepsza
O nie pomyślałam, żeby po prostu zapytać o możliwość zamówienia. Królika polecam, w sosie śmietanowo-winnym z zielonym pieprzem, tylko królik nie może być zbyt stary, mięsko musi być delikatne! Kaczka wydaje się zbyt ciężka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×