Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goleńkaq

głupie pytanie

Polecane posty

Gość goleńkaq

wiem, ze to moze głupie pytanie ale czy jadlyscie duzo łososia w ciąży?ja jakos nie moge sie przelamac...a niby kazda jesc bo zdrowy...i jak go jesc?kupiłam wedzonego w plastrach i co na kanapki te plastry czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jesc ryby , niekoniecznie
łososia, skoro Ci nie smakuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu jeść
jeśli Ci nie smakuje. Ale jak już kupujesz to lepiej kup sobie świeżego (tylko musi być naprawdę świeży i ładny), i upiecz w folii z ziołami, albo zrób na parze. Wędzonego jedz na kanapkach, z sałatą, rzodkiewką, pomidorem, a najlepiej z dodatkiem chrzanu, kaparów, świeżego ogórka lub koperku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona12345666
z tego co sie orientuje to w ciazy raczej sie odradza łososia...z szeregu roznych ryb wcale nie jest ta najzdrowsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jesc ryby , niekoniecznie
ona12345666 z tego co sie orientuje to w ciazy raczej sie odradza łososia...z szeregu roznych ryb wcale nie jest ta najzdrowsza... a dlaczego niby sie odradza :O? nie popadajmy w paranoje, skoro ryba jest niezdrowa to w ogole jej sie jesc nie powinno , także w ciaży. A w tym okresie jesc sie nei powinno jedynnie surowego miesa i serów plesniowych, cała reszta produktów jak najbardziej. Ciąza to nie choroba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona12345666
zgadzam sie ze stwierdzeniem ze ciaza to nie choroba a co za tym idzie kazdy inny czlowiek majac do wyboru szereg ryb powinien lososia unakac chcac wybrac te najzdrowsza. od razu zaznaczam ze pangi tez nie powinno sie jest. ale kazdy je to co lubi i nie zawsze to musi byc mega zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jesc ryby , niekoniecznie
ona12345666 ale pytałam dlaczego ? poza tym nie porównujmy "mulistej " pangi z lososiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona12345666
mam namysli hodowlanego lososia, ktory jest u nas najbardziej popularny...nie dosc ze ma substancje rakotworcze to jest jeszcze sztucznie barwiony... łosoś dziki jest jak najbardziej ok...tylko juz nie wyglada tak pieknie rozowiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli nie możesz przemóc się
do ryb, pij tran,dla dziecka to bardzo wskazane,nie jedz cytrusów,bo dziecko urodzi się z alergią.1 x dziennie zalej wrzącym mlekiem 1 łyżeczkę drożdży piekarskich,chłodne wypij.Dostarczysz dziecku w ten sposób selenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jeszcze takiego
skurwysyna jak "kirek123456" to świat nie widział!!!! Skąd się biorą takie ścierwie chamy? Dziewczyna jest w ciąży przygłupie pojebany- myszy na 100% cie wpierdolą niedorozwoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
Moze przeczytaj ten artykul, tu znajdziesz pare slow wyjasnienia ;) http://polki.pl/odzywianie_artykul,10014186.html I nie zmuszaj sie do jedzenia tego, czego nie lubisz Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×