Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghzdg

Czy znajomosc jezyka obcego nie robi wrazenia na pracodawcach?

Polecane posty

Gość ghzdg

ktos napisal ze np. znajomosc angielskiego i kilka lat np 5- 6 w jednym miejscu nie robi wrazenia??? to ile trzeba znac tych jezykow 5???czego oni oczekuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam
perfekt francuski (studiowalam rok w Belgii plus staz w Ambasadzie), plus czeste wyjazdy do Francji. perfekt wloski (ukonczylam studia licencjackie we Wloszech i pracowalam przez 4 lata w biurze) bardzo dobrze angielski (uczylam sie dosyc dlugo, plus kursy w empiku (bardzo sobie chwale) plus wyjazdy do Anglii dobrze rosyjski pracodawcy nie wierza mi, ze znam te jezyki :-/ glupie glaby! i tez nie robi to na nich wrazenia, jak wysylam cv do Polski bo staram sie o prace to mi nigdy nikt nie odpisuje... a mam naprawde super cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że nie robi na nich wrażenia, wcale nie oznacza, że nie przyjmą Cię do pracy. Na rozmowach kwalifikacyjnych nie masz zrobić wrażenia, tylko rozmawiać tak, żeby dostać angaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi783
byłam na rozmowie o prace, n a pytanie, znajomosc jezykow obcych? odpowiadac zaczeła angielski..a koles do mnie.. pytałam o obce!!!!!!!!:) czyli angielski nie jest obcy, juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×