Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciamciaramciam

Proszę o poradę

Polecane posty

Ja bym kupiła czarne buty, czarną torebkę- jakąś małą i eleganką. A z biżuterii tylko jakieś dyskretne kolczyki srebrne i bransoletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna ta sukienka mmmm. Tak jak napisała przedmówczyni srebrne albo złote dodatki, ewentualnie klasyczny sznur pereł. Wiesz to wszystko zależy jaki efekt chcesz osiągnąć? Jakie lata 60, 70te? Dużo zależy od fryzurki i od butów!. Z taką klasyczną sukienką można zaszaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to fajnie byłoby przełamac tę sukienkę butami- z tym, że ciężko mi powiedzieć jaki kolor mogłabyś sobie ubrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić fioletowe albo czerwone dodatki, mogą też być zielone zależy co Ci się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ciemne długie włosy i chyba jakoś je upnę do góry, ma być goraco:) też myslałam o perłach, ale boję sie, ze jak Audrey Hepburn będę wygladać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli upniesz włosy do góry w koka ale lata 60te to możesz założyć jakąś ciekawą opaskę. kolor dobierz do butów, do tego jakaś fajna bransoletka lub zegarek i masz zrobiony cały look:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też może być:) do tego kup jakąś ozdobę do włosów w takim kolorze i wepnij i będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to będą pasowały, tylko jeszcze coś w tym kolorku powinno się znależć w Twoim ubiorze. OOO mam np. możesz przypiąc do tej sukienki fajną broszkę!!! Co myślisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałąm o takiej w kolorze butów, ale sukienka sie moze zaciagnac, bo to taki satynowy materiał kupię jakąś opaskę i perełki , będzie git! A naszyjnik jakiś długi czy raczej krótki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z naszyjnikiem to juz jak wolisz moze być długi albo krótki. zalezy czy masz krótką czy długą szyję. Bo jesli krótką, to naszyjnik w stylu obróżki jeszcze ją skróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łąbędziej szyi to nie mam, raczej normalną :) Kurcze muszę się pospieszyć, bo wesele jutro:) I jeszcze jedno- co z rajstkopami? Ma być 28 stopni, palce odkryte, a niby elegancka kobieta na ślub bez rajstop nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elegancka kobieta nie idzie w butach z odkrytymi palcami w rajstopach!!!! Jeżeli buty mają odkryte palce, nie nakładaj broń boże rajstop!!! Wydepiluj nogi, dobrze je nawilż balsamem, są teraz genialne balsamy migoczące, rewelacyjnie to wygląda! i Baw się dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×