Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fucking shit

Właśnie się dowiedziałem,że moja żona przed ślubem

Polecane posty

Gość fucking shit

pieprzyła sie z żonatym facetem,co więcej mieszkała z nim.Zaraz zaczynam pakować jej rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego? Przed slubem przeciez to bylo, jeszcze nie byliscie razem, wiec o co chodzi??? Co Ty uwazasz, ze kobiete nie ma prawa do przeszlosci? Daj spokój i przepros kobite, ze tak zareagowales i miej nadzieje, ze CI wybaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fucking shit
Teraz wiem dlaczego w gazetach pisali,że dzisiejsza młodzież ma problemy z rozumieniem czytanego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fucking shit
Jeszcze nie wróciła z pracy.Jak wróci to walizki będą już stały.Dokończę whiskacza i się za to zabieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fucking shit
Racja,czego oczekiwać od takich zniewieściałych,niekumatych,wulgarnych baboli,jak ty.Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.W.
Zniewieściały babol? :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mu raczej o to, ze się pieprzyła, tylko o to, ze facet był ŻONATY Też bym chyba nie była z tego zadowolona, ze mój partner wjeżdżał w czyjś związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz345
Ja nie mógł bym żyć z kobieta która z zonatym ma romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, zaraz dojdziemy do wniosku, ze seks to tylko po slubie, w pary łączyc sie maja dziewice z prawiczkami i nie całowac sie az do sakrametu...czy was ludzie przegrzalo? Ciebie rozumiem, ze cie zgotowało, ale raczej ze nie wiedziales...ale walnij sie w łeb, bo ona tez ma prawo do przeszłosci i nic ci do tego czy sypiała z kims zaobraczkowanym. I nie pij, bo jak facet sie stawia a czuc ze wypił choc piwo, to juz jest przegrany, a z drugiej strony jak nie pic bedac z kobieta? przemysl co robisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ona robiła to z żonatym!
Też bym nie chciał kobiety, która dawała takiemu gnojowi co zdradza. Ważne jest też to z kim jest seks. Jak ją podniecał taki skurwiel to znaczy, że jest nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadasz w paranoje mysląc babskimi dziwnymi kategoriami. dla mnie nie ma znaczenia z kim była wczesniej, jaki to byl człowiek to inny temat, a ze zonaty to wogóle nie wazne...moze zone miał jedze? etc nie znamy tematu nie mozna oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirek112
ruchaj ja w dooope i spuszczaj sie suce w ryj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania19
Kopnij kurwę w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to było kiedyś... Przecież tego nie odwróci.. co było a nie jest nie pisze się w rejestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Edyciak
ciekawe czy jak twoją/twojego żonę/męża zaliczy ktoś tego typu to też będziesz taki tolerancyjny/tolerancyjna. Jak ktoś nie ma nic przeciwko zdrajcom to pewnie sam zdradza i to dlatego. Człowiek wierny nie obcuje z takimi ludźmi, bo ma ich za skurwysynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też r*****a się z żonatym ale jak mi powiedziała jak już była ze mną to podobno nie wiedziała, że jest żonaty i dowiedziała się podobno już na końcu i chyba przez to się rozstali. W tej chwili jesteśmy już 4 lata po ślubie i mamy dziecko ale i tak nie wierze suce i mam do niej wstręt. Przed tym żonatym miała innego kolesia 4 lata!!! Katoliczka cała parą, a r****ć się jej chciało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
za zdradzanie bedac w związku odpowiada ten, który jest w związku (w tym wypadku zonaty facet) a nie ten, z którym on zdradza (twoja dziewczyna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram w pełnej rozciągłoćci
też bym nie mógł być z kobietą, która ma cipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywal na ryj .... jak nie powiedziała o tym przed ślubem a teraz wyszło i masz z tym problem to nawet rozwód kościelny dostaniesz (jak masz takowy ślub)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nieważne z kim to robiła wcześniej, to przecież przeszłość, każdy zdrowy inteligentny facet marzy o babie która młodość spędziła pod koszarami wojskowymi i może się poszczycić większym doświadczeniem niż profesjonalne prostytutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w ogóle mogłeś z nią żyć, lizać c**ę do której spuszczał się jakiś żonaty r****cz... rzygać się chce na samą myśl :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogoniłes ją już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co, sperma zonatego jest jakas trujaca? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×