Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smallgirl

Ile przytyłyście w 31 tygodniu ciąży ???

Polecane posty

Gość triszua
Jestem w trzeciej ciąży 31 tydzień we wcześniejszych ciazach sporo przyszło mi kg w pierwszej 30 kg natomiast w drugiej owiele mniej 12kg a obecnie w 31 tygodniu 4 kg każda ciąża jest inna jedne kobiety przybierają sporo na wadze inne wręcz przeciwnie nawet tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwsze ciąży przytylam 16 kg, teraz jestem w 32 tyg drugiej i mam 7kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA 89
Do 30 tyg. +4 kg nigdy nie bylam szczupla ale tez do grubych nie nalezalam w 28 tyg dzidzia miał 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabanosik z piłeczką
jestem w 31 tc i przytyłam 16 kg :) ale ja się akurat ciesze bo wcześniej ważyłam 57 kg przy wzroście 178 cm :) mam nadzieje ze po porodzie zostanie z 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabanosik z piłeczką
a i dzidzia ma już 2 kg to chyba dobrze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 tydzień 6 kg do przodu:) mały waży 1800g:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 tc i + 6 kg, przed ciążą ważyłam 57/175wzrostu więc nie maiłam nadwagi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kilo :\ jeszcze 10 tygodni i koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem w 22 tygodniu przytyłam 7 kilo. Przed ciąża ważyłam 95 przy wzroście 168. Może jakaś pani napisze że byłam słoniem przed zajściem w ciążę ale jej zdanie jest mi obojętne. Można jeść normalnie i się ruszać - a tyje się tyle ile organizm potrzebuje. Takie uroki ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 31 t.c. i mam 10 na plusie, ciekawe ile będzie pod sam koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 tydzien i 4 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro zaczyna się 31 tydzień ciąży i 9 do przodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zaczełam 32 tydzień i 7 kg do przodu ale do malutkich nie należę przed ciążą 80 kg przy wzroście 177. jeśli chodzi o jedzonko to czeste a małe posiłki bo źle sie czuję jak zjem dużo na raz a jem wszystko na co mam ochotę. Mam nadzieje ze do ko0ńca wiele już nie nabiore kg. A i mam prawie 39 lat a dzidzia 2 tygodnie temu ważyła 1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 26 tyg i narazie przytyłam 5kg, ważę teraz 54 przy 160 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 tydzień, 5,7 kg na plusie :D nie, przed ciążą nie miałam nadwagi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia861117
Ja jestem w 32 tyg. Mam 4 kg na plusie (a wczesniej 5tyle że gdzieś mi 1 kg uciekło po szpitalu ale też z nóg zeszła mi opuchlizna )z tym że na poczatku ciąży schudlam 3 kg. Tak jestem otyła bo przy wzroście 160 maja waga 83kg była. Dzidzia w 30yyg ważyła 1.635kg więc oki. Czy sie boję tak bo jak czytam ile przytyłeście to tak z 6kg chcialabym miec bo lekarz mowil ze 6kg to naj mniej mozna przytyc a jej wszystko bo nawet slodycze tonami jak mnie zaleci dobrze ze nie codxiennie:) w pierwszej ciazy 8lat wczesniej przy 160 i wadze 57kg przybralam ok 20kg. Wczesniej tez sie malo rusxalam a teraz wiecej trzeba podgarnac w domu zajac sie corka itak dalej a nikt tego za ciebie nie ztobi. Ide do lekarza w nastepnym tyg i na usg i zobaczymy czy dzidzia przybiera na wadze mimo zguby tego kg. I bede sie pytac gin czy jest sie o co martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia861117
A dodam jesze ze w poniedzialek mialam usg w 30tyg gdzie dzidzia wazyla 1.630kg a w srode tragilam do szpitala bo mialam skurcze i zrobili mi tez usg tyle ze nie pamietam czy w srode czy w czwartek i mial 1.635kg tak wiec cos tam przybral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość456
Znam dziewczyne ktora obrzerala sie w ciazy slodyczami i przytyla 18kg w drugiej11lat pozniej przy zdrowym jedzeniu tyle ze duzo jadla 34kg. Kolejna w 28tyg ciazy miala 3kg na plusie z czego jej dziecko mialo juz 1.500kg i inna schudla i chudla w ciazy bo wymiotowala i byla dosc bardzo otyla. Tak wiec dziewczyny glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30t 3d 11kg na plusie. Zaczynalam od 44kg przy wzroscie 162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga ciąża 30tydz 10na plusie.start 58/164. Pierwsza -15miesiecy wcześniej 15kg na koniec. Start taki sam.w obu rzucałam palenie, brak wymiotów,apetyt mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciąża 10 kg. Dużo ruchu tzn. Sporo chodziłam-remont w domu. Dzień przed porodem potrafiłam zrobić 5km bo czułam się rewelacyjnie. Druga obecnie 30 tydz. I tylko 4,5 kg. Fakt sporo się ruszam codziennie lub co drugi dzień po 4 km robię spacery z dzieckiem. W pierwszej jak i w drugiej brak wymiotów. Waga prawidłowa i ciąża tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 tydzien, +4kg. 73 kg, 179 cm, wiec duzo waze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety duzo bo w 40tygodniu plus 22kg mimo ze az duzo nie jadlam to od 5miesiaca poszlam na zwolnienie i ruchu mialam bardzo malo duzo spalam a zawsze bylam aktywna i szybko kg dochodzily. Natomiast waga po porodzie bardzo szybko wrocila bez zadnych diet itp a teraz waze mniej o 2kg niz przed ciaza. Mam 164 wzrostu i waze 51kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, 32 t c i przybyło +9, dzidzia jak mówi lekarz w normie czyli ok 1.5 kg i dużo wód płodowych, więc uważam że wszystko w normie. Nie miałam żadnych dolegliwości i z jedzeniem jakoś specjalnie się nie ograniczałam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm.. Z tego co pamiętam do 32 tc miałam 12 kg + potem jeszcze 3 doszły. 2 miechy po porodzie już nie było śladu po ciąży ;) Baaaardzo zdrowo się odżywialam Pozdrawiam!!! Zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ja zaczynam 31tydz dziś i 10kg do przodu. waga wyjściowa 55kg 172m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×