Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smallgirl

Ile przytyłyście w 31 tygodniu ciąży ???

Polecane posty

Gość gość
A ja jestem chuda, zawsze byłam i miałam nadzieję, że w ciąży trochę przytyje, a tu wymioty do 5mca i -9kg :o teraz jestem w 25 tygodniu i ostatnio jak się ważyłam, to udało mi się dopiero wrócić do wagi przed ciąża. Głównie to urósł mi ładny brzuszek, a tak to jestem chuda. Nie wiecie jak to jest, jak by się chciało przytyć, a kompletnie się nie da, nawet w ciąży. .no może jeszcze coś mi wpadnie, bo zaraz zaczynam 3 trymestr, ale wątpię żeby przytyły mi chude ręce i nogi. Trochę biodra, może uda minimalnie no i brzuch. A jak będę karmić, znowu wyschne i te komentarze ludzi, jabym specjalnie taka chuda była. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość82

Ciaza pierwsza 3 lata temu wyjściowa 48 kg w dniu porodu 72 kg więc przytyłam 24 kg! Dzień po porodzie tylko 1,5 kg mniejsza waga, olbrzymie obrzęki które schodził 3 tyg, po 2 miesiącach waga sprzed ciąży. Obecnie 32 tydzień i 10 kg do przodu, od 5 tygodni nie przybrałam ani grama, przyczyną jest zmiana diety: cukrzyca ciążowa, wykluczenie cukrów prostych, częste posiłki a małe objętości owo, obrzęki znów ogromne. Zarówno w pierwszej jak i w obecnej ciąży żadnych dolegliwości, ale nie powiem że tylam z powietrza bo jadłam góry słodyczy więc powód byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

W pierwszej ciąży przytylam 18 kg. W tej jem rozsądnie. Obecnie 31 tc i +5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsns

15 kg. I widać tylko na brzuchu, reszta to samo co sprzed ciąży i nie tylko ja tak uważam każdy tak mowi. A zawsze byłam bardzo szczupła. I jakoś mi się nie chce wierzyć w historię dziewczyn które mówią że one przez całą ciążę to 6kg tylko przytyły ( chyba nie wiedziały ile wazyly naprawdę przed ciąża)  skoro ja mam sam brzuch, a resztę taka sama. A ważyłam 45 kg. Więc jak ci jakaś wkręca że ona przytyła 6 kg a przytyła nie tylko na brzuchu tylko wszędzie to nie ma co takiej wierzyć. Już mi jedna mówila że wazy 54 kg to jej mówię wskakuj na wagę bo wydaje mi się że 60 kg ważysz. Ważyła 60 kg. Babska zawsze oszukują z waga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anom

Dokładnie. Kruszynki przytyły 6kg, ruszać się nie umieją. To chyba już odejmuja te 10kg w czym są wody płodowe, łożysko, macica, zwiększony przepływ krwi to tez wazy, piersi które się powiększyły również ważą, samo dziecko pod koniec ciazy to już 3kg wazy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No coś w tym chyba jest. Moja znajoma mówiła,ze ona przytyła 8kg, a w sklepach nie było jej rozmiaru. A przed tym miała niby rozmiar "m" a nawet w "xxxl" się nie zmiescila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Teraz 36-37t i z 52 przytylam do 67 czyli jakieś 15 kilo. Ale to rozumiem bo z powodu depresji prawie się nie ruszam i jem źle i dużo. Liczę że po szybko schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wiecie, że sporo kobiet w ciąży chudnie? Potem jak zaczynają tyć to może im wyjść tylko parę kilo na plusie. Babska logika 'Ja przytylam 30 kg Ty też musisz' 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tu nie chodzi o to, ze ja przytyłam tyle to ty tez musisz. Chodzi o to, ze jak widze, ze kobieta nosiła rozmiar "m" przed ciąża a w ciąży nie umiała kupić sobie ...enki nawet w rozmiarze "xxxl" to mi nie mów głupot, ze ona sobie przytyła 8kg tak jak to ludzia w koło opowiada. Bo nawet gdyby była spuchnięta to sory raczej by się to na wadze odbiło. To nie jest babska logika chyba widze jak te os wyglądały przed ciąża, a jak w trakcie czy po. Tylko, ze właśnie kobiety w wiekosci przypadków mówia, że ważą mniej. I jak przychodzi pora wrażenia to mówią "ja tyle ważę". Wiem, bo zajmuje się tym zawodowo. I nie raz kobieta mówi, ze wazy 50 kg. Ja już widzę, ze tyle nie wazy po wyglądzie. Tylko myślą, ze nie będą musiały stawać na wagę. I za zwyczaj mają z 10kg więcej albo jeszcze więcej. Ja całą ciążę przechodziłam w rozmiarze "S"... Więc mnie to obojętne ile kto przytył. Prawda jest taka, ze 2 trymestrze powinno się prawidłowo przybierać 2 kg na miesiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba, ze mamy do czynienia z nadwagą wtedy stacja wygląda inaczej i taka os przez całą ciążę powinna przytyć tylko 6kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale tak jak pisała dziewczyna z waga 45 kg. U niej wzrost wagi jest książkowy i taki jaki powinien być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka2605

31 tydzien, 8 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka

32tc +5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olqhev
Dnia 5.06.2011 o 16:08, Gość czarna_chmurka napisał:

i naucz się pisać lepiej! ahahhahaaaaa ale się uśmiałam !!!!!!!! do szkoły bo dziecka niczego nie nauczysz analfabetko!

Buahahahaj ale się baby żrą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×