Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lockena30

Co myślicie o turkusowej koszuli z pomarańczowym krawatem na wesele?

Polecane posty

Gość Lockena30

Do tego oczywiście ciemny klasyczny garnitur oraz buty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
Czyli takie obecnie modne zestawienie kolorów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
Co myślicie o moim pomyśle dla mojego pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LunaLunaLuna
dla twojego pana..a ty co,jego suka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LunaLunaLuna
sorry, jestem niedopieszcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
No tak, typowe... nawet pytania nie zrozumiała, ale to nie przeszkodzi jej się uwiesić ze swoimi mądrościami.. :O Nie znasz się na modzie, to szukasz nie na tym topiku gdzie powinnaś.. :O Przenieś się na erotyczny i tam poszukaj czegoś o sado macho. To daleki od tego temat.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
Oczywiście dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LunaLunaLuna
w odroznieniu od ciebie nie mam pana,mam męza:D idiotko:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
Tak właśnie sobie pomyślałam, aby wyjść z tej nudy klasycznej ożywiając zestawieniem aktualnie najmodniejszym. Przecież prawie wszyscy będą w białych koszulach, więc może poszaleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
LunaLunaLuna w odroznieniu od ciebie nie mam pana,mam męza idiotko:d" Kto jest idiotką, ten jest. Widać, że dla ciebie słowo pan odnosi się tylko wyłącznie do właściciela zwierząt. Ciekawe jak adresujesz koperty. Tępa dzido.. Piszesz pewnie "Szanowny Pan Azora"? A może nie masz męża faceta, a kobietę? I wtedy faktycznie nie jest to pan, a pani.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
sedrftgyhuijawsedrftyhui - myślisz, że to fajny pomysł? Czy może zbyt ekstrawagancki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
ktoś tutaj zna się na modzie męskiej itp. Pani od sado macho dziękuje... Bardzo mnie wzruszyła swoimi mądrościami.. Ale liczę, że ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli wesele nalzey
do pary cyrkowej to taki zestaw pasuje. a co do Pana ... to zawsze smiesza mnie takie okreslenia jakby sie mieszkalo z obca osdoba :D np moja sasiadka inaczej o swojej corce nie powie jak: Pani B....., albo o swoim mezu jak: Pan N..... przeciez wiem o kogo chodzi jezeli powie: moj maz zrobil to, albo corka tamto, albo nawet po imieniu (bo mniemam ze ona sie do niej po imieniu zwraca), ale nie! musi byc zawsze Pani B. PAn N. wyobrazam potem sobie jak siedza przy stole i ona mowi do swojego meza: moze mi Pan, Panie N. podac sol? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
Nigdzie nie pisałam o młodej parze. Będziemy gośćmi. To raz, a dwa to pewnie nie zauważyłaś, ale taka jest moda w 2011 roku. Wiem, że nie wszyscy nadążają, ale jednak ... Co do tego określenia pan. Na weselu też rzadko używa się określenia "nowy mąż" - mimo, że to logiczne - w końcu już mąż, a w tych czasach rzadko już taki młody. Zatem określenie pan młody i panna młoda (jaka ona panna, skoro już po ślubie?) nie miałoby sensu. Wasze teksty nie sądzę aby zmieniły świat... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
Nie zmienicie świata, nawet jesli wam się tak wydaje.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
jezeli wesele nalzey - wnioskuję, że masz ok. 60-tki? Stąd te plotkowanie z sąsiadkami i zero pojęcia o modzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
Wolę poznać zdanie młodych znających się na modzie. Fakt, że starym babciom się nie podoba ani tutaj ani zapewne i tam... jestem świadoma. Ale nie mamy takiej potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli wesele nalzey
ty zbyt kumata nie jestes, nie? obrazanie ci tez nie wychodzi choc widze jak bardzo sie starasz :) zatem, jezeli para mloda sa osoby na codzien wystepujace w cyrku, ew. ktore bardzo lubia cyrk to mniemam ze twoj Pan maz/partner/przydupas moze sobie ubrac taki zestaw kolorow bo bedzie idealnie na miejscu. ALE, dla jasnosci bo masz klopoty ze zrozumieniem jak widze, jezeli jest to typowa, tradycyjna para, z tradycyjnym eleganckim weselem to radze unikac takich polaczen kolorow nawet jezeli jest trend w stroju casual.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
A jak to ma się do twojej kumowatości, skoro z założonia niekumatej osoby pytasz się czy jest kumata? :D To jakby pytać ślepego, czy jest pewny, że ten odcień niebieskiego jest ładny.. Tylko skończony debil może zadawać tak debilne pytania.. :D Ja Cię nie pytam, czy znasz się na modzie, bo przecież widzę, że nie .. :D Widzę, że jesteś typem ukrywającym się w tłumie. I wymagasz, aby wszyscy wyglądali identycznie - jak stado owiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
Swoją drogą musisz mieć bliskie kontakty z cyrkiem, skoro tak dobrze wiesz, co pasuje na wesele cyrkowców.. :D Pewnie jesteś tą babą z brodą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli wesele nalzey
narysowalabym ci bo inaczej jak obrazkow nie zrozumiesz, ale za duzo zachodu z tym, a mam to w dupie :) skoro wyszlo, ze ty sie na tej modzie jednak znasz to sie glupio nie pytaj i idz na ten slub jak ci sie podoba. skoro piszesz tylko po to by ktos przyznal ci racje to oszczedz sobie czasu i nie pytaj sie nikogo o zdanie tylko po to by potwierdzilo twoje. masz spaczony gust ale hej! to twoj gust. skoro wazniejsze jest jaka jest moda na kolory w stroju na luzie niz na to jak sie ubrac stosownie do okazji i pokazac troche klasy to co mnie to obchodzi? ubieraj sie jak chcesz i twojego pana meza/partnera/przydupasa takze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
robie loda za dobre sponiewieranie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkus i pomarancz na wesele
?? :O ja rozumiem ze moda jest na kolory ale bez przesady by wszedzie to pasowalo :O jest takze moda na roz i fiolet wiec dlaczego nie ub ierzesz go w rozowa koszule i fioletowy krawat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
Obrazki rozumieć? Ciekawe pojęcie.. takie twórcze ... hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
turkus i pomarancz na wesele ?? ja rozumiem ze moda jest na kolory ale bez przesady by wszedzie to pasowalo jest takze moda na roz i fiolet wiec dlaczego nie ub ierzesz go w rozowa koszule i fioletowy krawat??" Owszem jest i moda na róż. Widziałaś w ogóle kolekcje męskich garniturów, dodatków na 2011? W każdym sklepie znajdziesz mnóstwo różu... i już wydaje mi się to oklepane zestawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
jestem tylko głupim ale spokojnym trollem, nie ma powodu żeby się pode mnie głupio podszywć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
jezeli wesele nalzey narysowalabym ci bo inaczej jak obrazkow nie zrozumiesz," Ktoś w ogóle może to przetłumaczyć na język polski? :D Bo nie mam pojęcia w jakim to ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockena30
Nawet nasz burmistrz ok 60 lat nosi te różowe zestawienia.. oraz zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×