Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roczek synka mego

roczek co podać do jedzenia

Polecane posty

Gość roczek synka mego

planuje roczek synka, zapraszam rodziców , rodzeństwo i chrzestnych tylko nie wiem co podać do jedzenia - oprócz ciast/ ciasteczek i tortu. Może ktoś mi doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkkaa
a kiedy masz tą imprezke? chodzi ci o coś na cieple danie?? Może poprostu grilla zrob kiełbaski, zamarynowany karczek, skrzydelka nóżki, szaszłyki i sałatki do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym polecala
żurek w chlebie, pieczone na grillu właśnie kiełbaski, karkówka, do tego sałatki, jakiś sos a drugie ciepłe danie to barszcz i krokiety lub paszteciki Lub tradycyjnie rosół, jakieś 3 rodzaje mies pieczonych/smażonych, sałatki i ciepłe danie jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj wiecej danych
O której godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczek synka mego
planuje tak o 15.00-16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ważne
bez sensu... kto ci bedzie zupy i inne wykwintne dania na goraco jadl w taki upal... jezeli planujesz urodziny na zewnatrz to zrob salatke i grilla oprocz tortu, a jesli w domu to wystarcza ciastka i sam tort. W taki upal nikomu nie bedzie sie chcialo jesc zupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gołąbki z młodej kapusty,pieczone mięso,faszerowane udka kurczaka,ciasto z owocami,lody,owoce np.pięknie podane w arbuzie zdobionym truskawki,winogrona, kiwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu wklejam Ci link z przepisami na koktajle,na te upału,będą najlepsze.Sałatki np.(poszarpana sałata lodowa.rukola,pokrojony,zielony szpinak,pokrojony drobno szczypiorek i koperek,pomidory w ósemki i polane oliwą z oliwek wymieszaną z suszonymi pomidorami i ziołami do tego kromki z bagietki z zapieczonym serem i kawałkiem szynki,faszerowane jajka. http://urodaizdrowie.pl/koktajle-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczek syna mego
myślałam raczej nad jakimś ciastem tortem i z 2 różne sałatki troche wędliny. Piszecie o dość wykwintnym jedzeniu wiec sama juz nie wiem co podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to bez sensu
Pytanie zasadnicze brzmi: czy podasz alkohol, a jeśli tak to jaki? Bo jeśli wódka, to nie obejdzie się bez wędliny, sałatek i tego typu rzeczy, bo picia wódki pod tort jakoś nie widzę :o Jeśli bez wódki, a chcesz podać np. schłodzone białe wino to ja bym podała tylko owoce, tort i lody, ewentualnie jakieś niesłodkie przegryzki typu orzechy czy tartinki z pastą z oliwek np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To po co robisz.
W ogóle ten roczek? Dziecko ani tego nie będzie pamiętali ani nic. Liczysz na prezenty a sama chcesz podjąć gości jak najtanszym kosztem. To nie fair!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczek synka mego
nie licze na prezenty tylko na to że spędze miło czas z rodziną ze wzgledu na to ze widuje ich bardzo rzadko a urodziny stwarzają okazję. Nie chce jak najtańszym kosztem nikogo witać/ przyjmować temu pytam co podać do jedzenia dla 12 osób. Co do alkoholu to pewnie bedzie wódka, wino, likier czy piwo ale ciężko określić co kto będzie pić - barek będzie otwarty i zaopatrzony w różne rodzaje alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczek synka mego
co do grila to odpada bo mieszkamy w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sorbety owocowe w ramach deseru? albo truskawki z lodami bita smietana albo kolorowe galaretki z zup polecalabym bezpieczne jak rosol lub barszcz cxzerwony z pasztecikiem lub krokietem moze schab na goravo z sosem chrzanowym do tego ziemniaczki opiekane i lekka surowka lub fasolka szparagowa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak po poludniu to danie obiadowe mus ale w taki upal cos lekkiego moja propozycja zrob 2 salatki w tym jedna na bazie miesa badz rybki daj ostre zagryzki pod wodeczke ( papryka marynowana ogorek kiszony grzybki marynowane lub slupki zoltego sera lekko posypane ostra paprykasledzik w oleju pod wodeczke tez nie jest zlyu robota przy nim zadna albo jakies danie na cueplo typu jednogarnkowe lub udka kurczaka pieczone na soli do tego frytki badz mlode ziemniaczki jaki dodatek z salatek na bazie miesa np gyros salatka cezara mozesz tez robic grecka lub szopska albo mix salatek pomidory cebula rzodkier\wka jajko gotowane na twardo ser zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staropolskie obyczaje jakieś
Zastaw się a postaw! To tylko pierwsze urodziny dziecka nie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po cholere deser jak
jest tort, ciasta i ciasteczka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka gorzkaprawdaa
ja jeszcze mam duzo czasu do ,,roczku,,dziecka,ale z tego co mi wiadomo jak sie robi ,,roczek,,to sie zaprasza na torcik i herbate i tyle.Jka ktos ma zyczenie niech robi impreze jak dla ,,starego,,salatki,wedliny wodka,, :O tylko wtedy to juz nie roczek a okazja do chlania :O .Nie zapominajmy ze to swieto dziecka a nie okazja do shclania sie jak kuce.. Proponuje Mszę zamówic w intecji dzieciatka,zeby zdrowo sie chowalo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczek syna mego
nie każdy liczy na prezenty jak WY. Niektórym kasy nie brakuje zeby swojemu dziecku kupić zabawki/ ubrania itp. Ja na swoim dziecku nie oszczedzam. Pytam co mamy podają na takich imprezach rodzinnych, widać ze co niektórzy nie mają dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadając pytanie na kafeterii trzeba liczyć się z tym, że się zostanie dogłębnie zanalizowanym i zdiagnozowanym, taka prawda! Chyba jeszcze nigdy nie stało się inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to jest z toba
Zapytalas o menu ktoś ci napisał a ty krecisz nosem bo myslalas ze impreza odbędzie się tylko o kawie i torcie. Skoro stać Cię na zabawki itp to może kup jakieś gotowe jedzenie w restauracji skoro stać przy garach paniusi się nie chce a nie osmieszaj się z tortem i ciastem. Jak już ktoś wspomniał wyżej ty się nazresz tortem ale faceci do wódki chcą coś na ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fffhvhfffg
Kurde ale leniwe z Ciebie babsko. Dobrze chociaż ze urodzilas sama dziecko. Tylko szkoda ze ma taka leniwa i sk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4tg5hyunjikihy5gt
jest nie na miejscu stawiac wode na roczek dziecka :O.to impreza starych czy dzieciaczka wkoncu? po chholore korniszony i sledzie dla facetow.Nie pasi im tylko tort i herbata niech nie przychodza.Potem takie dziecko napatrzy sie na nachlanych gosci i moze rodzicow :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowe polactwo!
Roczek dziecka to się zaprasza na kinderparty a nie na wódkę i sledzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczek synka mego
nie kręce nosem na meni które ktoś na pisał tylko pytam bo nie wiedziałam że coś na ciepło mam zrobc Dziękuje ze przepisy i propozycje z czegoś skorzystam. Co do alkoholu nie napisałam ze podam alkohol na stół tylko ze barek mamy otwarty więc jak komuś się zachce alkoholu to nie bedzie z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina ma dobre ciuchy
I po co podciagac libacje pod urodziny dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udanej imprezy
normalnie na kafie są osoby które tylko chleją taki wyciagam wniosek- może autorka postu nie chleje tak jak co poniektórzy , którzy sie wypowiedzieli w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×