Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam fajnych pomyslow

Macie jakieś pomysły na potrawy z udek z kurczaka? tylko nie pieczone ani smażon

Polecane posty

Gość szukam fajnych pomyslow

już mi zbrzydły pieczone udka i szukam innych pomysłów na przygotowanie ich ;) Tylko z żadnym miodem bo nie lubię takiej mieszaniny :) Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych pomyslow
Nie, źle to ujęłam ;) mogą być pieczone ale nie tak tradycyjnie, czyli przyprawione czym sie da i do piekarnika :) Pieczone jak najbardziej ale z jakimś urozmaiceniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych pomyslow
i oczywiście dziękuję za odpowiedź :) lubie sos musztadowy a o udkach w takim sosie nie pomyślałam :) co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zrobiła coś mnia
sałatkę z kurczakiem :) albo kurczak w serowej panierce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten dom jest super
Nie czym się da tylko zdecyduj się na jakiś smak. Ja lubie po tajsku. (marynata: dwie łyżeczki białego octu winnego, trzy łyżeczki czosnku granulowanego, szczypta soli, dwie łyżeczki ostrej papryki, łyżeczka pieprzu) 1 zielona papryka pokrojona w paski 1 duży por pokrojony w plasterki 1 cebula pokrojona w półksiężyce 4 ząbki czosnku pokrojone w drobną kostkę 1 marchewka pokrojona w cienkie i krótkie paski łyżka sosu sojowego łyżka oleju sezamowego szczypta cynamonu 3 łyżeczki zielonej pasty curry 1 łyżeczka czerwonej pasty curry 1/3 szklanki bulionu 160ml mleka kokosowego 3 łyżki kwaśnej śmietany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten dom jest super
Czyli; marynujesz udka , pieczesz a resztę robisz w woku i podajesz z kurczakiem i ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ananasem i curry
ja wczesniej je marynuje, ale niezle sa tez takie z patelni z takim sosikiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ananasem i curry
achai odrobina tymianku musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×