Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _mała_gosia_89

Lubicie swoją pracę?

Polecane posty

Gość _mała_gosia_89

Ja mam już swojej dosyć.. Studiuje zaocznie na 3 roku, w tygodniu pracuje w małej prywatnej ksiegarni. Dziewczyny z którymi pracuje są fajne, klienci też ok, zresztą sama chciałam miec w pracy kontakt z ludzmi, pieniądze nie są duże, ale jako młoda osoba z niewielkim doświadczeniem naprawde nie moge narzekać, za to szefowa - koszmar!! Przy klientach taka kulturalna businesswoman, a jak wychodzą to ich obgaduje, delikatnie mówiąc. Ciągle chodzi jakaś rozdrażniona, nawet o nic nie mozna jej zapytac bo zaraz opiernicz..:/ a wysyłanie pracowników zeby załatwiali jej prywatne sprawy to też norma. Ide do pracy rano z nastawieniem 'co ta baba znowu wymyśli?!' Wrr.. U Was też tak jest? Mieliście kiedyś pracę, na którą nie mozna było narzekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam uwielbiam swoją pracę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzaazzaa
pracuje w szkole i nie trawie swojej pracy :(, myslę o zmianie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu**
ja jestem srednio zadowolony- szef spoko, chłopaki tez, tylko pieniądze marne :( trzeba myśleć o zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pl
Zabrzmi to jak przechwałka,ale...Ja uwielbiam swoją pracę,choć niewielu to pojmuje!Jestem sobie żaglem i sterem-cudowne uczucie!Pozdrawiam i życzę Wam tego samego!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×