Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agaaatka

Wczoraj był u mnie chłopak

Polecane posty

Gość agaaatka

Siedzieliśmy i w pewnym momencie poczułam okropny smród gówna nie słychać było odgłosu pierdu tylko było czuć, najzwyczajniej świecie puścił cichacza ale się nie przyznał o przeproszeniu już nie mówiąc, nawet jeśli zrobił to niechcący to chyba mógł przeprosić? co o tym myślicie? miałyście kiedyś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arafadi19...
a to u Ciebie w mieszkaniu? mieszkanie rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaatka
Mieszkam razem z rodzicami u mnie to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymagajaca
Napisz że nie pierdzisz a Ci nie uwieżymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaatka
To nie chodzi o to czy ja pierdzę czy nie ale w towarzystwie takich rzeczy się nie robi mógł chociaż przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mógł, a nawet powinien. Ale czy to jest powód, żeby zakładać o tym temat na kafeterii? I co to ma wspólnego z erotyką? Chyba, że scat lubicie to rozumiem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka.. a może nie usłyszał..że bąk nadlatuje agatka .. a może masz pieska, przyszedł do pokoiku strzelił bączka i wyszedł a chłopak niewinny i myśli sobie "ale mi Agatka dała czadu" może masz chomika :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka23
No wysmykło mu się... Co miał zrobić? Wciągać nosem, żeby do Ciebie nie doszło? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja, niech będzie.. byłaś pierwsza.. masz palmę, znaczy pierwszeństwa palmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musił puścić kleksa
bo bąk nie śmierdzi gównem, tylko po prostu - bąkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobra.. uratuje męski ród... PRZEPRASZAM w imieniu Twojego chłopaka i wszystkich tych którym się wysmyknie bączek... ps. karmią żeby przez żołądek do serca trafić bigosem a później się dziwią bączkom i zdziwienie: skąd on się tutaj wziął...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddał mi buc jeden
Ja kiedyś miałam problem z facetem bo najadł sie kapuchy i pierdział jak wkur*** skunks to tak mnie zdenerwował że jak wyszedł an balkon zapalic to szybko zamknęłam drzwi i tak siedział jakis czas. W koncu sie obraził i pojechał do domu;) No ale cóż pierdziec można sama czasem sobie na to przy nim pozwalam ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffhgght
haha ale problemy na skale swiatowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×