Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nitejszyn1

dieta Dukana to działa kto ze mną :)

Polecane posty

Jestem drugi dzień na diecie dr. Dukana i jestem zachwycona robie pierwszą faze :) dzis mam juz 1 kg mniej :) i jestem najedzona :) super dieta ;) czy ktos z was też na niej jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca__się__
witaj:) dzięki za info na moim topiku:) w takim razie przenoszę się do Ciebie:) możemy się razem odchudzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca__się__
pisałam tez na innym topiku ale tam raczej cicho...a ja chciałabym iusac bo to mnie motywuje...a oststnio jestem załamana po prostu bo niby jestem na diecie ale nie chudnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio wiesz ja jestem już 2 dzień na tej diecie :) i słuchaj rewelka :) nie jestem głodna a jedzonko dobre słyszałaś już o tym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca__się__
kurcze coś tam słyszałam o tej diecie... ale podobno długo trwa i powoli widac efekty... tak słyszałam, ale z tego co Ty piszesz to efekty są od razu:) to mnie motywuje:) musze poczytać wiecej o niej a powiedz mi ile wazysz ile masz wzrostu i ile chcesz zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wzięłam się za siebie bo trochę przesadziłam ostatnio mój wzrost to 161 cm :) a waga 75 kg :) A jeżeli chodzi o tą dietę to trzeba ściśle trzymać się reguł ja robię tak przez 5 dni pierwszą fazę :) później przez 5 dni drugą fazę w pierwszej fazie można schudnąć do 5 kg a w drugiej ok 3 kg i sobie to będę robiła do momentu jak nie osiągnę wymarzonej wagi a później zrobię stabilizacje :) ja chce schudnąć do 60 kg ;) wiec na pewno to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca__się__
to bedziemy sie trzymac razem:) ja zaczne od jutra:) obecnie moj wzrost to 160 cm a waga 60 g.....chcę ważyć 52 kg, więc sporo przede mną.... pierwsza faza polega na jedzeniu głównie białka tak?? a powiedz mi, masz może jakiś jadłospis czy sama sobie wymyślasz co jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że tak rozmawiasz
sobie sama ze sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam książkę dukana :) i wczoraj zjadłam tak napisze ci rozpiskę śniadanie : jajecznica bez oleju na patelni teflonowej z piersią z kurczaka gotowana na wodzie ;) ok 4 jajek :) podwieczorek : 2 łyżki otrąb owsianych z serkiem homogenizowanym bez tłuszczu i cukru obiad : kurczak z grilla piekłam do momentu aż tłuszcz znikł do tego korniszona + woda gazowana lub niegazowana i kawa z mleczkiem ;) posiłki jem Śniadanie 8.30 podwieczorek :13 kolacja 17 :) potem sobie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam się:) super że masz książkę, ja będę póki co bazować na tym co pisza w necie i na Twoich radach:) czyli jedzonko jest dobre:) ja byłam ostatnio tydzień na norweskiej, ale już wytrzymać nie mogłam... za dużo jaj się tam je, a ja juz patrzec na nie nie mogłam... myślę że na tym Dukanie wytrwam:) z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitejszyn pisz wszystko co uważasz że jest cenne:) a jadłospis też podaj:) ja też będę sie starać na bieżąco pisać wszystko co będę jadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To można jeść w fazie pierwszej : 1. Chude mięsa Wołowina (unikamy antrykotu i rozbratla - są zbyt obtłuszczone), cielęcina (kotlety z kością jedynie po usunięciu tłuszczu), konina (wszystko oprócz łaty), wieprzowina i jagnięcina są zabronione. 2. Ryby Sardynka, makrela, tuńczyk, łosoś, sola, dorsz, dorada, okoń, merlan, reja, pstrąg, miętus i inne białe i chude ryby, ryby wędzone, ryby w konserwach (wyłącznie w sosie własnym). 3. Podroby Wątroba cielęca, wołowa, wątróbki z drobiu i ozór. Unikamy tłustych części. 4. Owoce morza Skorupiaki i mięczaki takie jak: krewetki, gambasy, kraby, homary, ostrygi. 5.Drób Z tej kategorii zabronie są ptaki o płaskich dziobach takie jak kaczki i gęsi. Pozostałe ptactwo jest dozwolone (warunkiem jest spożycie bez skóry). Najpopulrniejszym przedstawicielem tej grupy jest oczywiście kurczak. 6. Chude wędliny Są to produkty o niskiej zawartości tłuszczu (max 4%). Prawdziwa szynka, golonka, szynka wędzona są niestety zabronione w pierwszej fazie diety proteinowej. 7. Jaja Tej kategorii produktów chyba nie trzeba przedstawiać. Dozwolone są produkty jajeczne w każdej postaci. Uważać muszą jedynie osoby borykające się z wysokim poziomem cholesterolu. 8. Chudy nabiał Jogurty, twarożki (bez tłuszczu), serki homogenizowane. Produkty o smakach owocowych są dozwolone, jednak w umiarkowanych ilościach (max dwa razy dziennie 9. Płyny Ta kategoria jest jedyną obowiązkową dla każdej osoby przystępującej do kuracji odchudzającej. Należy spożywać minimum 1,5l płynów w dowolnej postaci (woda, kawa, herbata, napoje) diennie. 10. Środki dodatkowe Chude mleko, słodzik (cukier jest zabroniony), ocet, tymianek, zioła, czosnek, pietruszka, cebula, szczypiorek. Przyprawy są jak najbardziej polecane (wzmacniają uczucie sytości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nitejszyn:) zapowiada się super:) a jesz woglole chleb np ciemny? super że zaczelas ten topik, bo juz sie zalamywalam co dalej:) ale mnie zmotywowałaś i to tak konkretnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczywo całkowicie odpada ale jest fajny przepis który zastępuje pieczywo w 100% przepis 2 łyżki otrąb owsianych + 1 łyżka sera białego chudego do tego jajko :) wymieszać i na patelnie teflonową smakuje lepiej niż chlebek ;) z tej jednej porcji masz dwie kromeczki do śniadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nitejszyn, fajnie bo startowałam z tej samej wagi co Ty no i wzrost też się zgadza :). Teraz zaczęłam 5 tydzień a po 4tyg jestem lżejsza o 5kg, w pierwszej fazie nie schudłam za wiele ale za to w ostatnim tygodniu o dziwo pozbyłam się 1,7kg normalnie uwierzyć nie mogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas tu już dużo dziewczynki:) fajnie że jestescie:) nitejszyn wypróbuję na pewno przepis na chlebek:) na razie czytam sobie na necie o diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikamika84
czesc dziewczyny dzis moj 6 dzien z dieta Dukana caly czas na 1 fazie ktora mam zamiar dociągnąć do soboty czyli 10 dni. Ubylo mnie juz 2,5kg. startowalam z wagi 71kg a mam 164cm. wiec teraz obecnie jest 68,5kg. Moj cel to 60kg. Wiec zostalo jeszcze 8,5kg. Troche duzo. Bede czasem zagladac do Was:-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dni uderzeniówki,przy 71 kg/164cm ;to ZA DURZO!!!!!10 dni stosuje się przy poważnej otyłości!!!!!!Tylko wtedy i nigdy inaczej!Polecam zrobienie testu Dukana,on pozwoli skalkulować długość pierwszej fazy. Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×