Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ziutodzilla

Kosmetyczka Lublin !

Polecane posty

Dobry Salon Kosmetyczny, nie jest drogo, a na dodatek jeszcze zniżki :) polecam peeling kawitacyjny idealnie dobrany do każdego rodzaju cery !!! Bardzo miła Pani Kosmetyczka, doradzi :) http://www.zakuponik.pl/7,lublin/146,peelin_kawitacyjny_z_jonoforeza_gratis_henna_z_regulacja_brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nadal poszukujecie dobrej kosmetyczki w Lublinie, koniecznie odwiedźcie serwis www.NaszaUroda.pl Znajdziecie tam najlepsze i najpopularniejsze salony kosmetyczne, obejrzycie ich galerie zdjęć oraz zapoznacie się z opiniami klientek, które już skorzystały z zabiegów w danym gabinecie. Jeżeli będziecie zainteresowani ofertą któregoś, w szybki i łatwy sposób skontaktujecie się z wybranym salonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić salon LaserLook https://www.laserlook.pl/o-firmie/ Chodzę tam regularnie na manicure i od czasu do czasu na zabiegi pielęgnacyjne i jestem bardzo zadowolona. Wiem, że oddaję się w ręce wykwalifikowanych i doświadczonych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Szczególnie polecam Laser Look, korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona, to świetny salon kosmetyczny który spełnia oczekiwania wielu dziewczyn, zdecydowanie najlepszy salon w Lublinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

ja u nas w Lublinie chodzę do studia Pearls of Beauty na Chodźki 🙂 lubię klimat jaki tam, to że zabiegi są profesjonalnie przeprowadzane a do tego ceny 😉 Zawsze czuje się tam potraktowana jak królowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda kolewska

A o jakich zabiegach mowa? Byłam ostatnio w Esthe przy Wigilijnej na mikrodermabrazji z tlenem i po wizycie twarz, szyja i dekolt czują się zupełnie inaczej, lepiej. Skóra jest gładka i sprężysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Ja polecam Med Spa Eqis, mają naprawdę atrakcyjne ceny, głównie korzystam z ich oferty na kwasy i jestem bardzo zadowolona, moja buzia wygląda już o niebo lepiej niż zanim zaczęłam do nich chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×