Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m9995

to normalne ?

Polecane posty

Gość m9995

mam 21 lat, moj chlopak 22. Ostatnio uprawialismy sex prawie 3 tyg temu. Bo on twierdzi ze ciagle jest zmeczony ... Kiedy zaczynam o tym rozmawiac smieje sie debilnie, uzasadaniajac ze jestem nimfomanka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf..........
daj jakies namiary do ciebie ja zawsze mam ochote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw
pedaua !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw pedaua ! :D Za parę lat nabierzesz prawdziwej ochoty, a on do tego czasu zapomni że kutas nie tylko do sikania służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszke
no wiec odpowiedz mi teraz: anus czy nie anus oto jest pytanie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TinaNina
niech spada ma inna, albo jest gejem. Bo normalnie w tym wieku facet naprawde duzo potrzebuje sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nie sugerowac, ale przezwaznie faceci maja zawsze i wszedzie ochote na sex.. wiec albo on ma inna kobiete albo gej albo ma jakos chorobe genitalia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m9995
jeszcze kilka miesięcy temu , sex byl niesamowity i jego czestotliwosc tez byla satysfakcjonujaca. Jednak od jakis 3 miesiecy ma nowa prace , faktycznie nie jest fajnie bo pracuje po 12h dziennie. Staralam sie zrozumiec , ale juz nie mam sily, kiedy ide wieczorem do lozka a on spi odwrocony. Mam dosc ciaglego inicjowania sexu i ciaglego olewania mnie. Przez niego kompletnie zaczynam tracic wiare w swoja atrakcyjnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma inny temperament - a i okoliczności są rózne ... jeśli ma duzo pracy itd nie dziwie mu sie ze nie ma ochoty... jednak... jeśli to bedzie trwało dłużej - pamietaj nie mozna siebie samej unieszcześliwiać i jesli seks jest dla ciebie bardzo wazny i masz taki temperament musisz z nim o tym pogadać i jak to nic nie da nie oszukiwać sie że to ten jedyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m9995
ale dotychczas sex był świetny. A teraz przez te 3 tyg postu zrobilam sie nerwowa i wciaz jestem na niego zla. Rozmawialismy na ten temat. I on zawsze mowi ze przesadzam, ze tylko sex jest dla mnie wazny etc, ze jestem monotematyczna. Nie wiem , moze juz mu sie po prostu nie podobam, znudzilam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak2
polecam stronkę, którą ostatnio odwiedziłam, jest to strona dotycząca erotyzmu oczami kobiet, można na niej przeczytać ciekawe artykuły o fantazjach kobiecych , o różnych figlarnych zabawach w sypialni czy chociażby o zabawkach jakie lubią kobiety, a jakich się boją. Mimo, że strona przeznaczona jest dla kobiet, to wydaje mi się, że dla mężczyzn też jest ciekawa, bo ujawnia to o czym kobiety czasami boją się rozmawiać z parterem by nie wyjść na zboczoną. namawiam, was byście zobaczyli o czym myślą kobiety www.erotyzm-oczami-kobiet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×