Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magduniasz8787

zrzucamy kg! maszynami do cwiczen kto ze mna??

Polecane posty

witam zaczne od tego ze stosowalam juz diety cud, konczyly sie fiaskiem. kupilam orbitreka i potrzebuje dusz towarzystwa . mam 165cm waze 80 kg nie czuje sie gruba ale wiem Ze waze za duzo . w ciagu roku przytylam ponad 10 kg . zapraszam dziewczyny ktore chca zrzucic kg ale tylko poprzez cwiczenie na masZynach ;) laczmy sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UDA_się
tez mam orbitka.ale jakos nie moge sie do niego zmusic;< ale moze razem bd latwiej?:D przydalo by sie zgubic 10kg;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka i 5kg mniej
a co to ten orbiterek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UDA_się
podobny jest do stepera,tyle ze ma uchwyty, zobacz sobie na google grafika moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki przedstawcie sie powiedzcie jakie macie wymiary . kiedy @ jaka wage macie teraz i jaka chcecie osiagnac . ja mam koleZanke ktora dala mi plan cwiczen na orbitreku w miesiac 7 kg i jest to do zrobienia.sama sie przemoc tez nie moge. tak jak pisalam 80 kg i chce schudnac do 70 i ze mam teraz okres chce zaczac od poniedzialku? w tym czasie bym wszystko tu roZpisala . konkretnie . a wy mozecie wtedy zaczac?? praca wam pozwala? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UDA_się
waze 60 kg przy 164, uda;57;( lydki;37cm najgrubsze msc na brzuchu;84 cm;< marzy mi sie wejsc na wage i zobaczyc 50kg.. i przedewszystkim plaski brzuch+seksowne nogi.. moglabys podac ten plan cwiczen?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodi77
ja sie przylaczam ale mam rowerek zwykly, dziennie robie 30 km, wydaje mi sie to mozliwe, w godzine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w ogle wpadlam w kompleks jestem wieksza od ciebie o 20 kg grubas ze mnie wiec tak na pocZatek pon. 10 minut wtorek 10 minut sroda 15 minut czwartek 10 minut piatek 20 minut sobota 15 minut niedziela relax najlepiej cwiczyc wieczorem przed i po duzo wody najlepiej po wysilku nic juz nie jesc . kolejny tydzien poniedzialek. 10 minit wtorek 15 minut sroda 20 minut czwartek 20 minut piatek 15 minut sobota 25 niedziela relaX i to sa dwa tygodnie tak zeby sie nie sforsowac przyzwyczaic miesnie . nastepne dwa tygodnie wycisk poniedzialek 20 minut wtorek 20 minut sroda 30 minut czwartek 25 minut piatek 33 minut sobotA 40 niedziela relax i 4 tydzien ciwixzymy dluzej ale mozna dwa razy dziennie poprostu rozdzielic to jesli ktos nie da rady poniedzialek 30 minut wtorek 40 sroda 50 czwartek 50 piatek50 sobota 40 ocZywiscie kazdy nastepny tydzien bede rozpisywac dalej mam 3 kolezanki jednej miesiac siw konczy jutro a na wadze 9 kg mniej zero slodyczy!! regularne sniadania .. po 19 nic procz wody i jablka kto zaczyna ze mna od poniedzialku??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UDA_się
ja zaczynam! z ogromna checia. najgorsze to bd odstawic slodycze..ale dam rade... nie ma opcji;d z tym,ze ja sobie zwieksze liczbe minut,bo w sumie do wysilku moje miesnie sa troche przyzwyczajone:) mam nadzieje,ze efekty bd rzucajace na kolana..i moze wreszcie zdecyduje sie na pozowanie do zdj. na wystaawe do hamburga;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto-sia 79
Witam.ja też się przyłącze,od poniedziałku,bo jutro zdejmują mi gips z ręki i na pewno jeszcze będę miała wolne ;) też mam orbitreka i w ubiegłym roku zrzuciłam 16 kg w tym roku jak na razie 3 kg,ale nie specjalnie się starałam ;) W tej chwili ważę około 70 kg przy wzroście 160 cm. najwięcej mi zostało po ostatniej ciąży którą przeleżałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak zle, ja pedze jak natchniona na swoim jak pomysle jak bede wygladac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UDA_się
ja mam ta sama motywacje-szczuple cialo i orbiterek przez godzine nawet;d to napedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki;) no juz mi sie @ powoli konczy wiec , smiało od Poniedzialku zaczynamy :) .. juz sie nie moge doczekac ja bede sie trzymac tego bo nie cwiczylam dlugo , kondycha nie ta , a nie chce zakwasow miec a o nie nie trudno :) ...nie mniej jednak musze wyjac z bokowki orbitreka na ogrod i jedziemy z moca:)... co do obciazenia w orbitreku to stopniowo co 5 dni je zwiekszac.. :) 80 kg 165 cm chce 70 .. i wiem ze to musze zrobic ! razem sie nam uda !:) dziewczyny to konkretnie ktora kiedy zaczyna? i kto wcodzi ze mna w ten plan>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto-sia 79
Witam. Ja chciałam od poniedziałku zacząć bo miał mi dzisiaj zdjąć gips i dooopa bo jeszcze na tydzień go mam :/ Jestem wściekła ,ale nic nie poradzę na to. Ale jak tylko mi go zdejmie to się dołącze na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×