Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalafiorowa

Jak pozbyć się neprzyjemnego zapachu moczu?

Polecane posty

Gość Kalafiorowa

Mój kot miał "wypadek" pęcherzowy jak włączyłąm odkurzacz i nasiusiał w łazience . Niestety umyłam kibelek, zlew, podłogę i ściany a także małą szafeczkę i wciąż brzydko pachnie w kibelku :( Czym mogę to zniwelować? Bo się po domu roznosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..mozesz posypac miejsce gdzie kot nasikal soda oczyszczona,ewentualnie skropic miejsce octem:) Jesli masz kocura to pomysl o wykastrowaniu..straci jajka ale zaoszczedzi wam to brzydkich zapachow w domu.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalafiorowa
Nie, mam kotkę. I ciężko mi powiedzieć gdzie się zsiusiała, bo siusiała jeszcze w biegu i to jest problem :( Na koryatrzu umyłam podłogę i jest ładnie i pachnąco, ale w toalecie nie. I się boję że jakoś się w szafeczkę w drewno to "wbiło" a nie wiem czy ocet/soda nie wypaczy drewna dodatkowo... No i jak pisałam w łazience ciężko powiedzieć gdzie dokładnie, bo już było nieco mokro [zawsze jest tam mokro bo zlew mam płaski ;/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalafiorowa
Kicia jest sterylizowana. Może to coś innego tak pachnie? Ale zaczęło się bezpośrednio po kocim wypadku [kot siedział na szafeczce - latem tak zawsze siada bo wieje chłodkiem od kratki wentylacyjnej]. Zapach jest ciężki i pachnie nieco kuwetkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może gdzieś wpadł ci mokry ręcznik? za kosz albo gdzieś za szafkę? no bo dziwne, żeby tak mocno pachniały płytki i inne gładkie powierzchnie po umyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalafiorowa
Mam łazieneczkę mniej jak 2x2 - mieści się maleńka szafeczka drewniana, kibelek i zlew + szczotka do toalet. Wszystko jeszcze raz umyłam, ze szczotką włącznie o.O Na kratkę wentylacyjną nie mam wpływu, ale ona się łaczy z łazienką pełnowymiarową, a tam pachnie normalnie. Skoro mówisz że to mało prawdopodobne, aby to po kocie było, to już nie wiem co może być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię rozumiem, bo kiedyś
nie mogłam pozbyć się zapachu (ale innego - po wymiotach ;/) właśnie w malutkiej ubikacji. Okazało się że zapach wszedł w fugi, może to dziwne, ale tak było. Pomogło potraktowanie oczyszczaczem parowym. Jeśli nie masz, to spróbuj wybielacza z chlorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa w motyle
jest w zoologicznym spray niwelujący zapach,nieszkodliwy dla zwierząt,możesz też wymyć całą łazienkę wodą z domestosem (chlor)-ja w ten sposób pozbywam się zapachu wokół kuwety (krytej,ale moje koty potrafią tak sikać,chyba po zawiasach,że czasem dookoła kuwety czuć) myję też drewniane drzwi,bo obok nich stoi kuweta i nic się nie dzieje,wiec szafka może przetrwa takie jednorazowe traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×