Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość odchudzonaaaa

moja dieta 4 kg w tydzien

Polecane posty

Gość Parolka

a ja z kolei piję soki Nuja na diecie, taki trochę detoks, trochę zastępowanie posiłków na diecie. Szczerze mówiąc doskonale mi to idzie 🙂 no a soki sa pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam diete bez glodowek,wazenia produktow. Jesz do syta! 

Grupa wsparcia na fb!

Napisz do mnie a wszystko Ci opowiem: emilekfm123@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500 kcal? 4 posiłki? 3 tyg? a potem wrócić do normalności/ to się nie da... potem to już masz z..... psychikę i glodujesz jeszcze bardziej, poza tym jak jadlas 2200 kcal i nagle chcesz jesc 500? to się nie da tak z biegu - nie jesc, to bardzo nie rozsadne.. poza tym głodówka to wiadomo że sie schudnie to zadna cud dieta tylko po prostu bardzo nagły defizyt kaloryczny,... \

cud dieta to bardziej typu śniadanie: 2 jaja na twardo i owsianka z jabłkiem, obiad: sałata pomidor i ogorki i do tego 2 jaja, i kolacja owsianka z jabłkiem i dużo wody i zielonej herbaty, ciagle jesz, sycisz nie głodujesz nie rozpychasz zołądka wodą... i chudniesz.. to jest konkretna dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500kcal dziennie? Dobra droga zeby wyniszczyc organizm i ostatecznie i tak nie utrzymamy wagi. Najlepsza dieta do zmiana nawykow zywienia. Zapraszam,pomoge,opowiem.

Jemy do syta a kilogramy leca, owszem 4kg w tydzien jest mozliwe ale nie glodzac sie! 

Zapraszam: emilekfm123@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×