Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedzioonaaga

zakochana niezbyt szczesliwie

Polecane posty

Gość zawiedzioonaaga

Postaram sie opisac moja historie dosc krotko i zwiezle. Nigdy nie mialam problemow z facetami, kazdy przylatywal do mnie na jedno kiwniecie paluszkiem, tak jestem atrakcyjna i wiem o tym ;) ale w wiekszosci przypadkow bylo tak ze facet okazywal sie zwykla swinia i chcial mnie tylko zaliczyc. Stwierdzilam po jakims czasie ze wszyscy przystojniacy to barany nienadajacy sie do tworzenia zwiazku i wtedy poznalam jego... Pracujemy w jednym budynku ale inne firmy. Widujemy sie prawie codziennie, kilka razy nawet rozmawialismy. Jest calkowicie inny niz faceci ktorzy probowali mnie poderwac. Zaden z niego przystojniak, troszke wyzszy odemnie, brunet z lekkim brzuszkiem, fajny zarost nosi a w jego oczach mozna utonac. Niesamowicie inteligentny i takie cieplo od niego bije. Po jakims czasie zauwazylam ze w pracy czekam az go spotkam az porozmawiamy az go chociaz zobacze. Probowalam wiele razy uwiesc go troche zeby zrobil krok ale on sie do tego nie kwapi, nie wiem czy ma kogos czy nie ale nie chce mi sie wierzyc ze mu sie nie podobam :P Zrobic pierwszy krok? nigdy tego nie robilam szczerze mowiac... Od jakiegos czasu nie moge przestac o nim myslec, ciagle chodzi mi po glowie :( naprawde chce czegos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie zawsze śmieszy,jak kobieta w pierwszym zdaniu pyta "a jesteś przystojny?"...ale mniejsza z tym. Uważam,że powinnaś zrobić pierwszy krok.Jeśli kogoś ma - trudno, jeśli się nie uda - trudno, sądzę,że zawsze lepiej spróbować niż żałować,że nic się nie zrobiło,kiedy była ku temu okazja.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzioonaaga
złodziejka męskich dusz dokladnie tak jak mowisz, nie sadzilam ze kiedys do tego dojdzie ze tak oszaleje na punkcie faceta ktory nie wiem czy chce cos wiecej.... Sproboje zrobic pierwszy krok ale boje sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzioonaaga
Pomysl z kawa jest dobry, sproboje:) Dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka1991
ech... znam wielu kolesi ktorzy nie chca miec atrakcyjnej i pieknej kobiety poniewaz w ich mysleniu ona moze ich zdradzic kazdy inny moze na nia leciec. wola miec mniej ladna ale wierna i oddana. moze to wlasnie o cos takiego chodzi... fakt sprobowac mozesz, moze sie wam udac. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka1991
albo poprostu koles kogos ma i stara sie byc wierny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzioonaaga
O tym nie pomyslalam, wydaje mi sie ze jest to mozliwe. No coz, zostaje mi zebrac troche odwagi i sie dowiedziec jak to jest naprawde:) Prosze niech bedzie wolny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×