Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mick tychy

zniszczenie porządania...

Polecane posty

Gość mick tychy

Szukam sposobów na nie myślenie o seksie oraz ewentualne przeobrażenie w ozięblaka nie interesującego się kompletnie tą tematyką....pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij od nauki
Gromadzenie wiadomości o pożądaniu zacznij od 1. nauki pisowni tego trudnego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeden sposób na zniszczenie POŻĄDANIA. Zatosowaliśmy go kiedyś wobec kocura. Jesteś gotów na OSTATECZNE ROZWIĄZANIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś jeszcze chciał zniszczyć pożądanie, to może bym Ci coś poradził.. ale na porządanie, to ni chu-chu nic nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mick tychy
brawo,pokazaliście swoją wyższość w dziedzinie słowa pisanego i nieomylność życiową,przepraszam szanowne złaknione bądź spragnione pokazania swej "lepszości" grono za ową omyłkę pisarską,tak jestem człowiekiem omylnym i czasem zdarza mi się bezmyślnie walnąć byka,który samego mnie przeraża...dziękuję za zwrócenie uwagi a teraz proszę pozostałych w miarę normalnych ludzi o zabranie głosu,pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze raz się wypowiem kontynuując dzieło kolegi Stary Satyr, bo On jako jedyny chciał Ci udzielić sensowych rad. To szczęście zwane pożądaniem zwierzątkom zabiera się farmakologicznie lub przy ingerencji chirurgicznej. Czy zatem jesteś gotów na tak radykalne kroki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij jezdzic na rowerze,ale szosowym,kilka godzin dziennie powinno rozwiazac problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromki sodu i potasu posiadają silnie negatywny wpływ na popęd płciowy mężczyzn gdyż blokują wytwarzanie testosteronu. Był on powszechnie dodawany do żywności na statkach i w wojsku, zanim nie odkryto jego silnej toksyczności. Znaczy się: można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mick tychy
w czasie nauk przedmałżeńskich starsza pani mówiła,że kiedy żona ma dni płodne a mnie będzie się chciało to mam iść pozamiatać garaż....ale co jeśli nie chodzi o żonę? to jest poważny problem,za dużo i za często tym myślę,a nie chcę.... roweru chwilowo nie mam,ale ze względu na zamiłowanie do jazdy planuję sobie sprawić nowy...wydaje się ciekawym rozwiązaniem te kilka godzin jazdy dziennie...chociaż,kiedy jeździłem na górskim to zastanawiałem się,czy nie spotkam jakiejś fajnej rowerzystki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś wierzy, że duży wysiłek fizyczny zmniejsza popęd to badania prowadzone na młodych sportowcach całkowicie wykluczają taki efekt. Dużo wskazuje na to, że jest wręcz przeciwnie. Chyba, że chodzi tu o efekt, w którym ciągły ucisk siodełka na krosza w połączeniu z podwyższoną temperaturą jąder mogą doprowadzić do zmian fizjologicznych. Ale spodziewałbym się raczej bezpłodności a nie mniejszego popędu. To zupełnie nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mick tychy
31...znaczy jest światełko w tunelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego to ma byc szosowy i dlugie trasy,po minimum 100 km dziennie.kiedys tak jezdzilem ale z zamilowania do roweru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały ben1
xmetaxa chyba Tobie poped po 30 stce spada,mnie nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały ben1
pendzior chyba bez siodelka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 30 jeszcze mi daleko, ale mówię tylko wynika z moich dotchczasowych obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mick tychy
zastanawiam się czy seksuolog poradziłby coś sensownego...chyba nie mam wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... Nie chodzi o zone :D To jej o tym powiedz! Gwarantuje, ze w minute znajdzie odpowiednie lekarstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mick tychy
to nie podziała...żona ma swoje sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały ben1
xmetaxa skad takie obserwacje? Do autora,moze poprostu utnij go:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mick tychy
jako człowiekowi z natury wesołemu i lubiącemu żarty trudno jest mi pisać bez miejscami trochę humorystycznych akcentów... prawda jednak jest tak,że to poważny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×