Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolusia zielona

Czy wypada iśc do wójta gminy z Cv i pytać o pracę w urzędzie gminy???

Polecane posty

Gość bolusia zielona

Strasznie zależy mi na pracy w urzędzie gminy, nigdzie nie widzę żadnych ogłoszeń o wolnym stanowisku, czy iść do wójta i poprostu zapytać i złożyć cv????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka milosc
byłam kiedyś na stazu, potem na pracach interencyjnych w UG. Jeśli bardzo chcesz, oczywiscie możesz isc, jednak ja osobiscie nie widzę sensu. Kiedy tam trafiłam, zaczynałam od utylizacji wszystkich CV które były złożone, mimo że nie było naboru. Fakt jest taki, że ciężko jest się tam dostac bez znajomości. Ja zaczynal od stazu, tak jak pisałam, potem interwencyjne i tak prawie 3 lata, bo nie było kasy na staly etat. Oni tylko tak zatrudniają, bo nie płaca za to. W koncu powiedziałam dosc i odeszlam, bo ile można byc pomiatanym za 1000 zł... Szczerze - nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesteś pewna że owulacja
urzędy i inne instytucje państwowe wszelkie informacje o wolnych stanowiskach urzędniczych umieszczają na swoich stronach BIP. Nabór jest zawsze w formie konkursu. CV możesz złożyć ale i tak dostaniesz standardową odpowiedź że informacje o wolnych stanowiskach są wywieszane na tablicy ogłoszeń oraz na stronie BIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja mam juz.....
mozesz zlozyc. zaszkodzic nie zaszkodzi . poki nie sprobujesz to sie nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×