Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosposia u pewnego państwa

Pracuje jako gosposia za 7500zł na miesiąc! Czy to są obowiązki gosposi?

Polecane posty

Gość gosposia u pewnego państwa

Właściciele domu chcą bym oprócz praniem, sprzątaniem i gotowaniem zajmowała się: - Wyprowadzaniem ich psa na spacer - Zmieniała kuwetę ich kotom - A także chcą bym opiekowała się ich wnukami. W tym domu mieszkają tak małżeństwo(on 60 ona 55 lat), oraz ich najstarszy syn i córka którzy nie założyli do tej pory własnych rodzin i jeszcze ich młodsze dzieci - syn który jest 5 rok żonaty a już ma 4 dziecko, - dwaj chłopcy i dwie dziewczynki - a także ich córka ze swoim synkiem. Dzieci bałaganią po całym domu, brudzą, sprzątają a ja chodzę tylko i to sprzątam. Jeszcze czasami mam polecenia bym upiekła dla każdego dziecka inne ciasto. Co o tym myślicie???? Czy opieka nad krzykliwymi dzieciakami, wyprowadzeniem dwóch psów na spacer i wymienie kuwety kotom wchodzi w zakres obowiązków gosposi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121487 c
chyba dopisalas o jedno zero za duzo :O. Za 750,- to i tak masz za duzo obowiazkow przy tylu osobach to niezdrowy zapieprz, a za to co chca dodatkowo, to zawolaj 4 razy tyle a i to nie wiem, czy zrekompensuje Twoj wysilek. Po za tym niby kiedy masz sie zajmowac tym WSZYSTKIM? Zeby w nalezyty sposob sie tym zajac, musialabys pracowac 24/24 i 7/7 - a potem to juz tylko wariatkowo ;) Nie daj sie a wrecz przeciwnie - zazadaj podwyzki za to co robisz do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w końcu ile zarabiasz
750 zł czy 7500 - za 7500 to ja wytrzymałabym to wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzeeeta
za 7500 każdy by tak zasuwał a za 750zł jakaś totalna niemota, za przeproszeniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 7500 to ja też
mogłabym robić to wszystko nawet dwa razy dziennie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×