Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klientvist

VISTAPRINT KUPON GROUPON 20 zł zakupy za 100

Polecane posty

Gość klientvist

kupiłam kupon groupon za 20 zł - wartość 100 zł do wykorzystania w Vistaprint chciałam zamówić towar i musiałabym sporo dopłacić, bo wartość zamówienia to ok 200 zł, coś mnie tknęło i zaczęłam czytać opinie o tej firmie, niestety sporo negatywnych i nie wiem teraz sama co robić czy ktoś robił tam zakupy? jaka jest jakość fotoksiążek? z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientvis
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsoj
Ja kupiłam kupon za 25 zł o wartości 120 zł. Zrobiłam fotoksiążkę i przy składaniu zamówienia nigdzie nie było możliwości wpisania numeru kuponu, a gdy przeszłam tak jak na stronie groupona radzili po wyborze płatności do "finalizacji zamówienia", to bez żadnego potwierdzenia napisane było, że zamówienie przekazane do realizacji. Najgorsze, że płaciłam kartą, więc od razu mnie obciązyli. Próbuje się z nimi skontaktować, żeby uwzględnili kupon, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Poza tym podczas składania zamówienia pojawiają się jakieś dziwne ukryte koszty. NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiusia8
Jak zakonczyla sie Twoja sprawa? Mam podobny problem, grupon na 120 zł.. moje zamowienie wyniosło 127,98 .. wpisalam kod, pojawilo sie info, ze kupon zostal zastosowany do zamowienia a tu nagle przekierowalo mnie na przelew : 127,98 .. tak jakby nie uwzglednili kuponu!!! i juz teraz nie umiem ponownie go wpisac! Odpowiadaja wogole najakies maile??? Help ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszkin
W mojej ocenie : nierzetelna firma. Jak bedziecie finalizować zamówienie najpierw okaże się, że ceny były podawane netto i kwota do zapłaty rośnie ponad 20%. Potem okaże się , że musicie dopłacić jeszcze 60 złotych za przesyłkę. A potem możecie (tak jak ja), w ogóle nie otrzymać przesyłki ze swoim zamówieniem (od Vistaprint dowiecie się, że nie monitorują przesyłek)! Po trudnej procedurze reklamacyjnej (ze względu na brak kontaktu ze strony Vistaprint) otrzymacie obietnicę zwrotu należności. Może Wy bedziecie mieli więcej szczęścia, bo ja jestem tylko zasypywany reklamami, a zwrotu pieniędzy jak nie było, tak nie ma. Groupon już dawno mi zwrócił należność (bo to oni mnie wrolowali w tę "promocję"), a Vistaprint milczy jesli nie liczyć namawiania na kolejne zakupy. W mojej osobistej ocenie, po tej transakcji: jest mnóstwo naszych rodzimych rzetelnych i uczciwych firm zdecydowanie bardziej zasługujących na klienta, od Vistaprint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotfelek
Kupiłem za 25 kupon wart 120. Draństwo, że są to ceny netto. Za 4 koszulki ktore wybrałem wysło 120 zł - nie tak znowu tanio, ale netto ! Do tego vat i przesyłka to prawid rugie tyle. Olałem wiec ten kupon - wole stracic 25 zl niz dopłacać cwaniakom. Nie polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartez_85
ja też wkopałem się, bo miałem dwa kupony, i jak się okazuje ceny z obniżką ok. 25% nie dotyczą zakupów przy użyciu kuponu groupon, dodatkowo dochodzą koszty wysyłki i od całości jeszcze VAT 23%, więc mimo tego, że wybrałem foto książkę po zniżce 125 PLN to po uwzględnieniu kuponu groupon wyszło mi do zapłaty jeszcze 75 PLN.. szok. a najgorsze jest to, że pojawiła się informacja, że jak złożę zamówienie w ciągu 10 minut na tą samą książkę to będę miał darmową wysyłkę. chciałem złożyć zamówienie uwględniając drugi kupon groupon a tutaj od razu zciągneło mi z karty kredytowej kwotę ponad 150 PLN jak za drugą książkę bez możliwości wpisania kodu kuponu groupon. napisałem im maila, ciekawe czy wogóle odpiszą mi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naciągniety przez Vistaprint
Kupilem kupon do Vistaprint.pl na Grouponie. Stracilem pieniadze. Produkty Vistaprint tak pakuje, ze ulegly uszkodzeniu. Jakosc okropna. Wyslali magnetyczna naklejke zrolowana w zwyklej kopercie. Jakosc produktow okropna. Zdecydowanie ODRADZAM VISTAPRINT!!! Po zamówieniu otrzymalem status VIP Klienta, za to po zlozeniu reklamacji przez miesiac brak najmniejszego kontaktu ze strony Vistaprint! OSTRZEGAM! Stracilem 100 zł uważaj, abys i Ty nie stracił pieniedzy zamawiając w VISTAPRINT! 1. Duzy Magnes na drzwi auta - dotarl uszkodzony. Jako profesjonalnie wykonujacy i wysylajacy taki produkt Vistaprint powinna wiedziec, ze po zrorowlaniu i wszadzeniu w cienki kartonik i w papierowa koperte z duzym prawdopodobienstewm ulegnie on uszkodzeniu. Otrzymalem uszkodzony magnes, nie dajacy sie plasko rozwinac, z uszkodzeniami nadruku na krawedziach zalaman i odksztalceniach (zmarszczkach) wzdluz zalaman. 2. Podkladka pod mysz wykonana przez Vistaprint - to produkt wyjatkowo niskiej jakosci: 2. a zostal wykonany niezgodnie z projektem - na krawedzi poza rysunkiem, kolor zamiast czarny (jak na projekcie bedacym podstawa zamowienia) jest brazowy - wyglada to okropnie. 2 b. farba na nadruku rozlala sie (podciekla) z czarnego na biale tlo ! - to zupelnie dyskfalifikuje wykonanie produktu 2 c. na krawedziach zewnetrznych podkladka jest postrzepiona, wychodza z niej nitki, krawedz ma kolor bialy 2 d. material pod podkladka - guma jest zbyt sliska, podkladka przesuwa po stole podczas przesuwania myszki - taka podkladka nie byla widziana od kilkunastu lat uzytkowania podkladek! Cena (naciaganie na koszty, na koncu dowiadujesz sie, ze to cena netto, zmuszanie do doplaty za przesylke (inaczej wysla za miesiac) to NIEUCZCIWE PRAKTYKI. ZDECYDOWANIE ODRADZAM VISTAPRINT !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkupie
ODKUPIE WAŻNE KUPONY VISTAPRINT!!! mateuszjaworowicz@gmail.com mam mega pozytywną opinie o tej fiemie dużo u nich zamawiam i też na kupony, a ma dużą przesyłkę do klienta i chętnie odkupię działające kupony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna Olga
VISTAPRINT to oszuści niestety.Zapłaciłam przelewem za wizytówki.Po ponad miesiącu zaczęłam się niepokoić długim oczekiwaniem.Pół roku pisałam maile i nic żadnej odpowiedzi.Firma nie ma siedziby w Polsce,żadnego adresu czy telefonu.Mija już prawie trzeci rok od tego wyłudzenia,a oni bezczelnie na ten sam adres z którego próbowałam się wcześniej bezskutecznie skontaktować wysyłają mi swoja reklamę i ofertę.Szczyt chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewr
Witam! Moja mama poprosiła mnie by zlecić im zamówienie korzystając z promocji "250 wizytówek za 12zł + pieczątka gratis" Niestety okazało się, że do tego doliczana jest kwota 25zł (za przesyłkę i przetwarzanie) oraz 10zł podatku (podatek 23% również od przesyłki?). I tak z 12zł zrobiło się prawie 50zł. Niestety dowiadujemy się o tym gdy już zamówienie zostanie zlecone. ODRADZAM głównie z powodu ukrywania prawdziwych kosztów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
Pewr masz całkowitą racje , te wszystkie promocje to wielka sciema i tak zapłacisz tyle ile to kosztuje albo promocyjnie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Civil
Ja też skorzystałem z tej promocji na Grouponie. Towar co prawda otrzymałem, ale i tak mnie oszukali, bo ceny mieli podane netto, za każdą rzecz na stronie doliczają jakieś dziwne koszty i wyszło na to, że za koszulkę i podkładkę pod mysz zapłaciłem łącznie koło 100 zł. Omijać tę firmę szerokim łukiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosław Okiełuszko
Witam. Ja korzystałem z wielu promocji w vistaprint.pl - głównie wizytówki, ale także zamawiałem wizytowniki i inne materiały. Widziałem też wiele innych i nie mogę złego słowa powiedzieć. Od dłuższego czasu jest też infolinia która służy pomocą, więc całkowicie nie rozumiem problemów, które państwo opisują. Osobiście polecam firmę, ciekawe promocje i jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×