Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marudny Pan

Wciąż szukam uległej

Polecane posty

Kaitana, Ty nie jęzora tu wywalaj, tylko pisz tam, na gg, bo Pan w depresję wpadnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha. :D Z tego powodu się w depresje nie wpada. Dobre :D Ale sie uśmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy wie o czym mówi (pisze w zasadzie ;P ) no ale fakt, to dziwne miejsce na poszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc Ty poważnie z tym nickiem? Ok. Myślę, ze nick nie ma znaczenia, przecież wystarczy chwila rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaa
bawi mnie takie zwalanie winy na specyfikę forum :O akurat jest tu kilka uległych Pań, obeznanych w tematyce, ale one szukają Pana, a nie dzieciaka o nicku "marudny", piszącego "jejkuuu" :O :O :O ale autor oczywiście nie przyjmie tego wyjaśnienia, tylko będzie płakał, że tu same debilki siedzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat nick ma znaczenie
bo świadczy o jego posiadaczu chyba inaczej potraktujesz dziewczynę o nicku, załóżmy, SwEeTaŚnA BlOnDii, a inaczej tę podpisującą się Marta 1990?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, ale podałaś skrajny przykład. Czy jak napiszę Ostry Pan, to kazda uwierzy, że jestem ostry. Też nie kazda uwierzy, że jestem marudny, to przeciez tylko nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaa
Widać, jaki z ciebie Pan :O Nie masz o tym pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ten "Marudny"... Aż się boje wyobrazić jakby to było... -Na kolana, suko! -... -No ale nie tak... szybciej! I lewa noga bliżej! W ogóle blizej, cała! No ale, kurwa, nie klękaj mi na stopach... Dupa ci urosła, wiesz?... A cycki, kurwa, dalej małe... No bierz się do roboty! Co sie gapisz? ... ... Beznadziejnie to robisz... No i co , ze nie staje? To twoja wina, ze nie staje! Za bardzo paskudna jesteś... Jakbym chciał, jakbym chciał?... Sama coś wymysl! A w ogóle, to wszystko twoja wina! głowa mnie boli!!! ... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat nick ma znaczenie
coś jednak miałeś na myśli nazywając się marudnym :D nei_nei - :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kilka osób ci napisało
że jesteś do kitu, a ty dalej się wykłócasz jak smarkacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudny Pan... zartuje sobie od poczatku do końca w tym wątku - nie sprawiasz wrażenia osoby dominujacej, a kobiety, nawet te nieuległe, a moze zwłaszcza one, potrafią zwykle wyczuć dominację. Nie wyczuwam. Nic a nic. No, nie jestem wyrocznią, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×