Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgorzata Kowalczyk

Dla osób pragnących zdobyć rzetelną wiedzę z zakresu kadr i płac

Polecane posty

Gość Małgorzata Kowalczyk

Witam, niedawno ukończyłam kurs kadrowo płacowy u Pani Oli i Pani Edytki, i nie mogę się powstrzymać aby go nie polecić. Po prostu jest zbyt rewelacyjny, aby o nim nie usłyszano. Panie i Panowie pragnący zdobyć wyśmienitą wiedzę z tego obszaru, uczestniczyłam w wielu kursach, i ani one, ani moje 5 letnie (tfu) studia, nie dały mi takiej wiedzy jak te szkolenia. Wiedza jest iście praktyczna, gwarantuje przygotowanie do zawodu na wysokim poziomie. Prowadzące zajęcia to praktycy, którzy ten zawód wykonują na co dzień i są w stanie odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania. Kiedy trudno coś zrozumieć, Pani Ola albo Pani Edyta zawsze wytłumaczą, aż do skutku i bez nerwów. Atmosfera przesympatyczna, a tknęło mnie aby szkolenia zachwalić, bo już miesiąc po ich zakończeniu dostałam ofertę pracy! Z czystym sumieniem polecam osobom ambitnym. Do tego ogromny plus dla Pań, za poświęcanie nam wiele swojego czasu i przeogromną pomoc 'pozalekcyjną'. Zdecydowanie najbardziej profesjonalne szkolenia w jakich miałam okazję uczestniczyć, i ostatnie! Gdyż po tym kursie posiadłam wiedzę na naprawdę wysokim poziomie. Pozdrawiam Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Kowalczyk
Gapa ze mnie :) Oto odnośnik --> www.skip.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×