Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutny mąż

mężatki poradzcie

Polecane posty

Gość smutny mąż

moje malżeństwo, jesli chodzi o sex zawsze było kiepskie, ale w końcu sex to nie wszystko jak mawia moja żona. Teraz jest jeszcze gorzej jestesmy ciut po 30 , w miare atrakcyjni zadbani i totalnie zero sexu. Zonka raczej mnie nie zdradza więc to nie to, zresztą próbawłem wszystkiego, od 3-4 lat bez skutku. mam dość. Marze o sexie , śnię o namiętnych chwilach jak nastolatek, potrzebuję bliskości dotyku ciepła a mam .... nie dziś kochanie. Wczoraj mialo byc namiętnie, czekałem do 24 potem było coś... sam nie wiem co bo dla świętego spokoju zaspokoiła mnie ręką, myślalem ze gra wstępna :) a tu game over. mam obrzydzenie jeszcze dziś. Obudzilem sie rano i wyszedlem ze sypialni, nie moge na nią patrzeć. Moze jest jakaś kobieta ktora ma podobny problem, chętnie poznam, może bliżej , o ile wcześniej nie zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexuolog badz ginekolog badz
endokrynolog jak juz zonka odwiedzi wszystkich bedziesz wiedzial dlaczego nie chce sexu swoja droga po cholere brales z nia slub ja bym w zyciu nie wyszla za faceta ktory nie mialby ochoty ja sie pieprze z mezem kilka razy dziennie ale ja wiedzialam co bralam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×