Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cojejmowic

moje corka takich sie spodziewa wynikow z matur, nad takimi kierunkami studiow m

Polecane posty

Gość cojejmowic

ysli: socjologia, politologia. bo mowi, ze ja interesuja te kierunki, chcialaby to studiowac. a wg mnie po tym pracy nie znajdzie... tak slyszalam ze te kierunki sa nic niewarte.. takie mowi , ze bedzie miec wyniki polski podstawowy- 70-80%, matematyka podstawowa 85 %, angielski rozszerzony 70%, geografia rozszerzona 70%, ruski rozszezrzony 100%. sa jakies studia sensowne z takimi wynikami? ja jej za wiele nie pomoge bo sama jestem niewyksztalcona, ale chcialabym aby ona w zyciu miala latwiej niz ja...zreszta ona i tak mnie pewnie nie poslucha jak jej powiem zeby na cos innego zlozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takimi wynikami na pewno znajdzie sensowny kierunek. Masz rację, takie kierunki to zmarnowane lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojejmowic
ale ona nie wie na co ma isc, mowi ze te kierunki ja interesuja i innych nie szuka,,. ale ja chce ja zmusic lub wplynac jakos na nia, zeby jakies inne studia podjela, tylko nie mam pomyslu co jej proponowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooo
zapytaj ją co będzie chciała robić w życiu, bo kierunek kierunkiem. Najlepsze by było coś z medycyną (np. zarządzanie ZOZ etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem Ci tak
nie myślała o filologii rosyjskiej lub angileksiej? Znajomość języków jest bardzo ważne jak np. znajomości. Niech pomysli o studiach językowych. Może iśc na ang i do tego dobierze jak nie rosyjski to hiszpański, francuski. Jak juz pójdzie na politologię to dodatkowo nech uczy się języka. Nauczanie języków w szkołach są na niskim poziomie (wiem bo sama końzce studia na Uniwersytecie) Nie myslała o prawie? Powiedz jej, że jeżeli idzie na politologię lub socjologię to jaką specjalność wybierze? To jest bardzo ważne. Jak interesuje ją marketing polityczny (to pracy nie znajdzie) socjologia jak specjalość zarządzanie kadrami jeszcze ujdzie. Jedyny plus studiów jest taki, że jak zobaczy że po tych studiach nie ma przyszłości na 2 stopień pójdzie na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×