Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ereklelka

jak pozbyć się much z mieszkania?

Polecane posty

Gość ereklelka

czy jest coś skuteczniejszego niż płytka GLOBOL?? mam 3 okna balkonowe i nie sposób zalozyc siatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd te muchy?
Jakiś śmietnik masz pod oknem w okolicy? Może kup jakiś Ride na muchy i podłącz do kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
A próbowałaś siatkę na drzwi balkonowe? U mnie bardzo dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Jedyne rozwiązanie to siatka na balkon, albo bieganie za każdą muchą w celu jej ukatrupienia. Muchy muszą być, bo nimi żywią się ptaki i inne zwierzęta. Gdyby zabrakło much, to ekosystem zostałby zachwiany. I tak już jest mocno zachwiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereklelka
nie mam brudu , bo mieszkam w dopiero wyremontowanym domu. A z siatkami jestkłopot bo na balkonach wieszam pranie , posciel itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkooooooo
ja kupiłam w zeszłym roku siatkę,składała się z dwóch części,coś jak dwie zasłony-w pudełku była specjalna taśma do przyklejania,trzeba było przykleić siatkę do taśmy nad drzwiami ,-zajmowała ponad połowę drzwi,a drugą siatkę nieco nad nią,tak żeby "zasłony" zachodziły na siebie -to było przeciw komarom i nawet pomogło u mnie stała siatka nie wchodzi w grę,bo koty wychodzą na balkon i przez taką umocowaną na stałe się przedarły (jeden pracował nad jej zerwaniem,bo bardziej sprytny,a drugi siedział i czekał aż będzie odpowiedni otwór :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×