Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macedonka.club

a ja uważam, że robicie na forum smietnik

Polecane posty

Gość macedonka.club

Wszystkie jesteście odważne bo skrywacie się za komputerem, nie potrzebnie wszczynacie jakies zbędne dyskusje. Jeśli ktos zadaje pytanie, to albo jest głupie dla Was albo sie i tak mądrzycie jedna z drugą co i tak w gruncie prowadzi do jakichś zwad. Ponadto macie tandetną odwagę do nazywania kogos patologią itd... czasem tu zaglądam, by zadac "głupie" pytanie ale niejednokrotnie mnie odrzuca widząc to wszystko. Mam wrażenie, ze niektórzy siedzą tu bo to jedyne źródło konfrontacji ze światem. szczególnie te zaawansowane forumowiczki. czasem wasze topikowe kluby nie pomagają nikomu tylko potrafią zdołować-tak miałam ja jak wsiadły na mnie wszystkie zaznajomione w swoim temacie. babusy jedne idzcie na spacer a nie robicie za katów i encyklopedie. Poza tym nazywanie kogos debilem, świadczy o tym kto to napisał, nie rozumiem takiego zachowania, jakos mi by przez mysl to nie przeszło, chyba prędzej bym zamilkła. Wy dziwicie się kto jest jaką matką a same macie poziom niwychowanego bachora co rzuca piaskiem i wyzwiskami.... zacznijcie robic użytek z tego forum a nie jakies pole bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macedonka.club
nie obsiadły mnie wrony??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tup tup tup...
a sama co robisz? zakladasz kolejny głupi topik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahhahahah
TO TOPIK ANULSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANULSS,tchorzu czemu nie napiszesz na tamtym topiku,scierko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wam wyjaśniam
est tutaj anonimowy:) i tak wypisują pośpiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia krewcia
Autorko a liczyłaś na to że wrony cię obsiądą? ;) Czyli zachęcasz to ostrej dyskusji zagryziaki żeby mieć satysfakcję i przyglądać się więc kim ty jesteś ? Kulturalnie każdy może napisać ale czy jest taką osoba w rzeczywistości??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie nie nie!!!!
tez mi sie wydaje,ze to przemadrzala Anulss:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×