Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martulka28

jak sie zemścić

Polecane posty

Gość martulka28
zniecierpliwiony , przeciez pisze że alimentów nie zobaczyłam od kilku miesięcy , to ja wychowuje syna , ma 12 lat ja go utrzymuje sama , oddałam w kóncu sprawę do sądu o alimenty , ale jak pisałam wcześniej i tak nei mogę ich wyegzekwować . Moim problemem nie są alimenty ( których nie mam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko wkurwiona
a moze zacznij pracowac i to bedzie najwieksza zemsta bo staniesz sie niezalezna i nie bedziesz musiala od niego zebrac Zebrać? To obowiązek ojca względem dziecka nazywasz zebractwem? Omg?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka28
napisałam żeby ktoś mi podpowiedział jakiś fajny sposób na zemste a tu rozgorzała dyskusja na temat alimentów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa piwonia
najlepszą zemstą bedzie jak bedziesz szczęsliwa i ułożysz sobie zycie z fajnym facetem, bedziesz dobrze zyła, dbała o siebie i dziecko i nowego męzczzyzne to bedzie dla niego najlepsza zemsta, uwież mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
martulka28 """""napisałam żeby ktoś mi podpowiedział jakiś fajny sposób na zemste a tu rozgorzała dyskusja na temat alimentów ."""" Zatem .....właściwie dlaczego Ty chcesz się zemścić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martulki
zniecierpliwiony uwaza ze kobieta sie samozapladnia i sama powinna dziecko wychowywac i utrzymywac bo ...cyt nawet krowa wykarmia swoje mlode i alimentow nie wola - tak wiec nie oczekuj od niego wsparcia to meski szowinista i chory czlowiek a o alimenty walcz bo Ci sie naleza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nerwów , to tylko forum
przede wszystkim chory człowiek- ostatnio jego objawy mocno się nasiliły- nie wiem, może to wpływ pogody ale daje się to wyczuć w jego wpisach że jest zdecydowanie gorzej. Nie sądzę, by wypowiedzi tego człowieka w tak złym stanie zdrowia należy brać w jakimkolwiek stopniu poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj tylko ze dorosłe
mając wyrok sądu dotyczący alimentów mozesz iśc z nim do krajowego rejestru długów i wciągnąć go na listę...nie dostanie kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka28
sprawa wygląda tak ,ze złożyłam wniosek u komornika w maju , okazało się że jego sprawę prowadzi już inny komornik , wiec ''mój'' komornik musiał mu tę sprawe przekazać , twało to 1,5 mc . Czas leci a ja w efekcie pieniedzy nie zobaczyłam .Moja rada przed udaniem się do komornika , sprawdzić czy już inny komornik nie prowadzi postępowania ( oszczedność czasu i nerwów ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka28
ja własnie tak myślalam przez 11 lat , sama utrzymywałam syna , nie chciałam kasy , moja głupia ( teraz tak uważam ) duma . Ale z biegiem czasu sama zmieniłam zdanie , uważam ze synowi należy się wszystko co najlepsze i musze myśleć o jego przyszłości . Wiecie , ze jego rodzice do teraz maja wątpliwości czy to jego syn, bo ja kasy nie chciałam wcześniej .Dla nich to podejrzane było ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csssd23
najlepsza zemsta jest ulozenie sobie zycia i bycie szczesliwa,a on niech placi alimenty skoro to jego dziecko,laski nie robi,ale roz wszystko z klasa i powiedz jego rodzicom,ze jak majawatpliwosci to mozesz zrobic dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka28
wkurza mnie to , ze ja musze łazić po komornikach , ja musze wydzwaniać , kiedyś stałam w kolejce przed drzwiami ( akurat ktoś w środku był a wchodzi się pojedynczo ) Jakaś kobieta przyszła , zmierzyła mnie i pyta z niedowierzaniem A pani też do komornika?? Nie, po chleb - chciałam jej powidzieć . Wstydu człowiek sie tylko naje , chociaż to nie ja powinnam się wstydzić tylko on .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×