Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emili_2

Proszek ARIEL - nigdy więcej

Polecane posty

Gość Emili_2

Proszek Ariel nie musiał walczyć z palmami na mojej nowej bluzce, którą chciałam po prostu odświeżyć; bluzkę prałam ręcznie zgodnie z zaleceniem na metce)w niskiej temperaturze; po wysuszeniu na bluzce pojawiły się czerwone plamki -wybarwienia; przypuszczam, że to sprawka tych czerwonych drobinek w proszku - tak walczyły z nieistniejącymi plamami, że zniszczyły mi nową bluzkę!!! Dodam, ze zgodnie z rekomendacją producenta proszki też nadają się do prania ręcznego - na złożoną ustnie reklamację Firma P&G nie poczuwa się do odpowiedzialności przekonując, iż do prania ręcznego lepiej nadaje się płyn :( NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyarielowa
nie uzywam od lat - cholernie mnie uczulil, wysypka na calym ciele jak po ospie. Tytulem odszkodowania przyslali mi plyn do plukania, ktory po drodze pekl, tyle tylko, ze byl w szczelnej kopercie ale po otwarciu :O Dodatkowa zabawa ze sprzataniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem natomiast
to najlepszy proszek, nie miałam żadnych problemów z nim, najlepiej dopiera, w pralce jak i w praniu ręcznym. dodam, że mam bardzo twardą wodę, więc to narazie najlepszy proszek z jakim sie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak jest z prawie kazdym
coraz wiecej syfu w tych proszkach, wypelniaczy,a mniej srodka pioracego, producenci licza na to, ze bedziemy dodawac odplamiacza i czerpia z tego zyski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariel jest okropny
słabo pierze, śmierdzi. też nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nie rozpuściłaś
dobrze proszku w wodzie zanim włożylaś bluzkę ale tak, ariel jest do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariel to najlepszy proszek
jaki miałam, dużo lepszy od viziru, dopiera super i nie zostawia żadnych plam ale jak kupiłaś tandetną bluzkę na targu to się nie dziw, że zniszczyła sie w praniu, tak samo zniszczyłaby się w dosi czy innym proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam od koleżanki przywiez
iony z Niemiec żel ARIEL - nie byłam nim zachwycona , to i proszku nie kupuję,zachwycona natomiast jestem niemieckim OMO i zapach ma cudowny(konwalie) i pierze cudnie.Mozna go kupić na bazarach od osób handlujących detergentami przywiezionymi z Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persil jest najlepszy
to jest nr 1 w Niemczech (wiem bo kuzynka pracowała w Rossmanie,teraz w Realu jest kierowniczką) i tego proszku idzie im najwięcej,potem długo długo nic i zaczynają się inne proszki. Generalnie płyny do prania są słabsze od proszków, nie dopierają tak dobrze. Ale z płynów Persil też najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariel jest dobry ale jak powiedziała koleżanka tylko niemiecki! W Niemczech testuje się te produkty więc taka firma nie może sobie pozwolić na bubel. Ja zamawiam w tej firmie: http://www.zborex.entro.pl Do prania recznego kupiłam perwolla do delikatnych tkanin, jest super, a pachnie migdałem z wanilią. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×