Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kolxa

licówki w krakowie

Polecane posty

Gość kolxa

Gdzie i za ile najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klexuś
ja słyszałam, że w Galerii Uśmiechu jest super profesjonalna obsługa :) na wizycie wszystkie koszty są od razu przedstawiane :) każdy ma swoje zdanie, warto sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattkowska22
Ja bardzo sobie chwalę tą klinike stomatologiczną www.dentist.com.pl Tutaj mozesz wykonac prawie kazdy zabieg stomatologiczny, jesli tak to mozna nazwać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelkowa
Czy to jest drogi interes ? I jak to wyglada w praktyce, jak długo utrzymują sie takie licówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje w ogóle wizyta kontrolna w Dentist ? Juz nieraz słyszałam bardzo pozytywną opinie o tej klinice, wiec sama nie wiem czy własnie to na nią sie nei zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioaaaa
Najlepiej jest sie wybrać na taka wizyte kontrolna i o wszystkie tego typu rzeczy zapytac. Tak zawsze własnei jest najprościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollskowa
Sama sie nad takim rozwiązaniem zastanawiałam. Ale napiszecie mi jeszcze ile kosztuje taka przyjemność ? Dotyczy tylko jedynek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jak najlepsze zdanie na temat Kliniki Dentist. I powiem Wam ze jestem naprawde strasznie zadowolona z leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa normalne ceny, takie jak wszedzie, z tym że tutaj masz naprawde profesjonalne podejście do pacjenta i do tego jak leczyć zęby. Zawsze mozesz przedzwonić i zapytać własnie o ceny za usługi stomatologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie klinikę Luxdentica na Ruczaju :) Ja robiłam tam właśnie licówki. Jeśli chodzi o stomatologię estetyczną, to moim zdaniem mają najlepszą ofertę w Krakowie - a to dzięki świetnym specjalistom i nowoczesnym metodom. Więcej o ofercie kliniki w tym zakresie można poczytać na stronie https://www.luxdentica.pl/stomatologia_estetyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że licówki w Krakowie można zrobić w DentalParku. Byłam tam jakiś czas temu na leczeniu kanałowym i przyjrzałam się ofercie. Powiem szczerze, że ja osobiście jestem bardzo zadowolona z obsługi jaka mi tam została zapewniona. Pan doktor Sularz to niesamowity człowiek, który do każdego ma tak ciepłe podejście, że aż się nie chce z gabinetu wychodzić. Myślę, że inni lekarze są dokładnie tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gabinet myDentist w Krakowie, przyjmuje tam dr Magdalena Osiewicz, jestem bardzo zadowolona a swoje żeby robiłam prawie 2 lata temu, wyglądają nadal super:) do tego dr jest bardzo życzliwa i otwarta osoba, która bez wątpienia zna się na tym co robi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasek
Szczerze to polecam pakiet w LuxMed. Tutaj równiez w ramach takiego pakietu macie profesjonalne usługi stomatologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia w
hej ceny to od 500 do 1400zl. ja robiłam u dr Osiewicz e mydentist za500zł 4 lata temu i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam licówki w klinice Luxdentica, bardzo polecam, jestem zachwycona efektem, mam po prostu idealny uśmiech, o jakim marzyłam zawsze :) Klinika jest bardzo nowoczesnym miejscem, a jeśli chodzi o stomatologię estetyczną, to naprawdę są bezkonkurencyjni wg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia

Wysokiej jakości usługi zapewnia gabinet Dr Agnieszki Wójcik (dr W Aesthetic) w Krakowie. Naprawdę wyjątkowy lekarz. Leczę u niej zęby od zeszłego roku, wraz z rodziną. Robi takze licówki, korony i implanty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam dr Agnieszkę Wójcik. Słyszałam same pochlebne opinie na temat precyzji jej pracy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeranek

jak dla mnie tylko w Galerii Uśmiechu, chodzę do nich już chyba z 10 lat i nigdy nie wyszłam z poczuciem, że coś było źle zrobione, więc spokojnie mogę ten gabinet polecić. I do licówek i do innych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeranek

jak dla mnie tylko w Galerii Uśmiechu, chodzę do nich już chyba z 10 lat i nigdy nie wyszłam z poczuciem, że coś było źle zrobione, więc spokojnie mogę ten gabinet polecić. I do licówek i do innych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

W Dental Arts Studio robią świetne licówki, kilka osób poleciło mi ten gabinet. Efekt mnie powalił, zęby wyglądają rewelacyjnie. Dla mnie ten gabinet i stomatolodzy 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Robiłam swoje licówki kilka lat temu w Krakowie, i jestem bardzo zadowolona. 

Teraz Pani Doktor przyjmuje w Niepołomicach więc nie daleko, jakby ktoś potrzebował dobrego dentysty to znajdziecie ją tutaj https://rynek-24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licówki , implanty dobrze wykonuja w Krakowskiej klinice Luxdentica, polecam ja właśnie u nich licówki miałam robione w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×