Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

**** marudne dziecko**** 3,5miesiąca

Polecane posty

Od kilku dni ciągle marudzi, jak jest na rękach to jest ok, jak mialaby chwilkę poleżec, zaczyna płakać i wzięcie na ręce ją uspokaja. Jak leży to ciągle marudzi. co siędzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvuyiop[]
pewnie od urodzenia było noszone to sie tak nauczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro się uspokaja na rękach więc widocznie chce być noszone. Może chce być blisko mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zęby? Mojemu w tym samym wieku zaczynają wychodzić i marudzi, spróbuj na leżąco pomasować jej dziąsła i zobacz czy pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej staralam się jej nie nosic zbyt dużo, oczywiście czasami tak, bo potrzebuje przytulenia, ale nie za często, bo nie chcialam zeby się przyzwczaila. Historynka, spróbuję, teżo tym myślałam, ale póki co nic nie czuję pod palcami..l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cymbałka- u mojego tylko czuję bardzo twarde dziąsła i widać że bardziej białe, jak masaż pomaga, a poza tym młody się ciągle ślini i pakuje wszystko do buzi to myślę że może być to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
ja miałam to samo - ślinił sie niemiłosiernie - pcha do buzi wszystko od 3 miesiąca - marudzi - teraz ma 8 miesięcy i zębów brak - poprostu ten typ tak ma i tyle - mój też jest mega maruda i cięgle chce coś nowego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×