Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosh1989

Ile czasu może stać nalewka?

Polecane posty

chcę zrobić taką z truskawek,ale nie chce jej pić od razu tylko np na zimę i nie wiem czy mi się nie zepsuje do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja stoi 2 lata i jest coraz pyszniejsza,oczywiście jest jej już coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnę,ale i na pewno jej nie ruszę bo mój stan mi to nie pozwoli przez najbliższe pół roku albo i dłużej:) dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zrobic w tym roku nalewke i dac ja za 18 lat mojemu synowi na 18stke ;) czy nalewka moze tyle stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no tez myslalam o kupnie dobrego wina, ale chcialam zrobic cos sama. W takim razie moze faktycznie sprobuje z pigwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna stronka, idzie do ulubionych, na nalewki nigdy zbyt dużo przepisów :) swoją drogą świetny pomysł soplicy na gotowy spirytus nalewkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby
Żenicha - niezła nazwa. A nalewka im dłużej tym nabiera procentów czy to nie ma żadnego znaczenia? Może traci? Czy wyostrza się jedynie jej smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie chodzi o procenty
Niektóre nalewki nabierają aromatu, koloru, mocy smaku a nie procentów alkoholu. Zrób nalewkę z owoców śliwy renklody - spróbuj po 3 miesiącach a spróbuj po roku albo dwóch - jest różnica. Podobnie z innych wybranych owoców, a niektóre tracą na walorach - szczególnie niektóre ziołowe, niektóre wieloskładnikowe. RObię nalewki od lat, mam wypróbowanych kilkadziesiąt przepisów, dziś nastawiłam orzechy po krzyżacku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćadamek
...może stać długo ale u mnie ni mo prawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nalewka

ja mam kilkanaście gadónków nalewek najlepsza jest z agrestu jest pychota już stoi 1 rok  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×