Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszynka37

KOBIETY PRZED 40 CO ROBICIE ABY SIĘ NIE NUDZIĆ?

Polecane posty

Mąż ogląda telewizję , córka zamknięta w swoim pokoju a ja nie wiem co mam zrobić z czasem.Za wczesnie aby iśc spać a za póżno żeby robić porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oczywiste chyba
to oczywiste chyba że targamy pieroga :classic_cool: w kupie raźniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbaj o siebie zacznij
szukac na nowo przypominac co cie interesuje-muzyka? książki? czasopisma? film? dbanie o urode przerabianie ciuchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 22
Wyłącz telewizor, załoz seksowna bielizne ktorą kupiłaś ostatnio a jak nie kupilaś to kup i zabawiaj się z meżem a wieczor minie Ci szybko i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wyglad dbam na codzien,bo nie wyobrażam sobie wyglądać jak kura domowa. Z bielizną sexowną również nie ma problemu. No ale cos jednak jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np jak sie nudze to pisze listy do zmyślonych przyjaciół fanów adoratorów i kochanków ... kiedyś jednego dnia tak sie nudziłam że chyba z 8 napisalam najgorsze że mąż to znalazł i posądził mnie o zdradę z polawiaczem pereł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgt5445
fr3up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vevw
ja mam 30 lat i nie mam rodziny a co robie całymi dniami? praca, fitness, angielski, zakupy uwielbiam patrzeć na ciuchy w sklepie i wymyślać nowe zestawy. W weekendy imprezy, maseczki na włosy, twarz maluje paznokcie. Układam ciuchy w szafie. Nadrabiam seriale w necie, oglądam głupie filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przeglądam sobie przepisy na różne potrawy, piszę bloga, siedzę na necie, ćwiczę, robię sobie domowe spa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×