Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malaczarnakawka123444

dodatkowy grosz bez wychodzenia z domu a wystarczy tylko komputer

Polecane posty

Gość malaczarnakawka123444

Dodatkowy grosz bez wychodzenia z domu, wystarczy, że poświęcisz chwilę a dodatkowe kieszonkowe Twoje na różne wydatki, ja jestem tylko w dwóch firmach, bo są one pewne na 100%, wypłacają i jest dużo reklam, w pierwszej http://sejfik.com/pages/index.php?refid=aizdaj firma proponuje różną formę zarobku w zależności od Twoich preferencji, kliki konkursowe najbardziej cieszą się uznaniem, ponieważ automatycznie co 24h są nowe punkty, a zawsze jest ich dużo bo ponad 300 - różnej wartości powyżej 3 do 1. Warto uzbierać ich jak najwięcej wówczas przeliczają się na "większe sumy pieniężne - patrz poziomy zarobku) potem płatne kliki, kliki e-mail, płatne pobierania - często fajne tapety i muzyka. Płatne pisanie postów czy płatne zadania. Za zapis do innych firm, firma daje nam pieniążki, za wyświetlanie strony startowej, za umieszczenie banera na stronie. Na prawdę wiele form zarobku, a z czego Ty skorzystasz zależy tylko od Ciebie. A co najważniejsze wypłata już od 10zł na polskie konto !!! Druga firma proponuje nam płatne kliki oraz kliki e-mail, płatne zadania, za które zrobienie dostajemy od 2zł w górę, więc też się łatwo i szybko zbiera. Tutaj pułap wypłaty jest nieco większy bo 30zł - wypłata na polski bank. http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=aizdaj Tak jak mówię, polecam bo ja w tym działam, w innych firmach byłam, i się wypisałam na pewno nie będę pracować na oszustów....A tutaj gwarantuję, że będą państwo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×