Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Łysy

Szkoda że na kafeterii nie ma kobiet lubiących seks ....

Polecane posty

Jak w temacie... same zboki i małolaty.... tragedia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że ktoś lubi seks nie oznacza od razu, że będzie się rwał, żeby Ci popuścić szpary. :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ale odnosze wrażenie że tu generalnie ni ma kobiet które "to" lubią... Myle się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię, Vera lubi, Ala lubi, Kotka lubi, Rowerka lubi, no już nawet wymienać dalej nie będę, bo na pewno o kimś zapomnę. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zwracaj uwagi
na wymienioną rodzinę,której życiowym celem jest zgrywać inteligentne osoby,zaraz reszta się zleci za starą 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubicie ? Wydaje mi się że lubicie o tym pisać bo na real to już żadna by chętna nie była .... I wiesz że mam racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty możesz o tym wiedzieć? :p :D Mamy na kafeterii pisać, że ten czy tamten nas zbałamucił i wtedy i wtedy popuścimy mu szpary? No proszę Cię :D To jest forume, a nie portal randkowy. :classic_cool: Tutaj się ludzie tylko wymieniają adresami mailowymi, a reszta się odbywa za zamkniętymi drzwiami hotelowego pokoju. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra .... skoro tak to krótka piłka :) dobrze zbudowany 30 letni facet z Krakowa- wymieniamy się mailami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersja to zbok
a nie kobieta lubiąca seks. Popuszcza szpary innym facetom, pomimo tego, że jest mężatką, a na dodatek jest kompulsywną polonistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzuudry
buahaha chyba zmknietymi drzwiami twojej obory :O ciekawe ile bylo odwaznych na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawe ile bylo odwaznych na spotkanie " A co Cię to obchodzi? :) Nie masz własnego życia, że musisz żyć moim? Do Krakowa mam za daleko. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wyszło na moje ! :) Kobiet lubiących seks Tu nie ma.... To fikcja ! są tylko takie które lubią pisać,żadna nie ma odwagi na real :)) (niestety) A w większości piszą tu tylko małolaty które się onanizują przy kompie :( Smutne, ale prawdziwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Krakowie to mieszka Vera
i sądząc po tym, co tu wypisuje, musi być niedojebana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera ? Ale w jakim sensie nied...bana ? Bo jej nie rozumiem, zresztą jej tu nie ma więc pewnie nie jest zainteresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka very icony
jest zainteresowana, ale chwilowo oprzata swinie i wywozi gnoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K viki19 może i lubisz, ale spotkałabyś się w realu ???? Pewnie nie... a mi właśnie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majczerwony
A ja bardzo lubie i ciągle mogłabym się kochać ale tylko z moim facetem. I myśle że takich jak ja jest wiencej. A Ty tylko prowokujesz do darmochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam stałego partnera:P Nie lepiej stworzyc zwiazek a nie szukać kogos przez neta by zaspokoic swoje czysto fizyczne potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o tym mówie :) Ja mówie o kobietach chętnych, lubiących i zdecydowanych na taki seks, a nie o takich które lubią seks ze swoimi partnerami, ja też lubie, ale szukam odmiany, czegoś nowego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysy - a masz aktualne badania krwi i zaswiadczenie od psychiatry, ze nie jestes psycho? "Lubienie seksu" nie polega na szafowaniu wlasnym zdrowiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .......
ja też bardzo lubię sex ale nie interesuje mnie z przygodnym facetem i do tego poznanym w necie ....nie mam zwyczaju się umawiać tylko na sex to nie w moim stylu ...więc jak szukasz tego rodzaju kobiety może po prostu zamów sobie prostytutkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za młody jestem na burdele :) Skoro nie macie ochote na takie spotkanie to powstrzymajcie się od tego typu rad... O.K ??? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety dzielą swój
swój świat na te,które są porządne,nie spotykają się z "byle kim",a już z pewnością nie na sex, nienaganne moralnie,udające inteligentne i niedostępne oraz na prostytutki :D małe rozumki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie na takie które go lubią lub nie ??? Bo według mnie kobiety aż tak bardzo się od nas facetów nie różnią i też mają ochote na takie spotkania typowo fizyczne-bez uczucia itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dupa.... Zero kobiet - Tak jak w temacie, umiecie tylko pisać, ajk co do czego to żadnej nie ma :) żałosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×