Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyćkaa

Jaka pensja na pół etatu w ciucholandzie?

Polecane posty

Gość pyćkaa

Mam pytanie, jak w temacie. Czy wie ktoś, jakie są zarobki w sklepie z używaną odzieżą na pół etatu? Jutro idę pierwszy raz do takiej pracy, na razie na próbę i szefowa o zarobkach nic nie mówiła. Chciałabym wiedzieć, czego się mogę spodziewać i ewentualnie czego wymagać - gdyby np. padło sakramentalne pytanie: ile chciałaby pani zarabiać u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhvliregvbeurhf
najnizsza krajowa, czyli 1317 - oczywiscie na pol, bo pol etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiovvvvvvvvv
to jest bruto czyli na łape 15 a poł to se policz:) ok 500 fajna pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko jeżeli to jest umowa o pracę. Wtedy jest najniższe na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiovvvvvvvvv
525 zł- i na co ci to starczy????????? wiesz prawda jest taka , za kaza ci pracowac etat i wiecej, jak jest wymiana siedzi sie po nocach nawlekajac towar na wieszaki, umowe dadza na najnizsza i pod stołem dadza ci reszte , normalna polityka u nowyc biznesmenow hujjjograjcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Ja byłam ostatnio na rozmowie w sklepie odzieżowym i proponowali właśnie 1/2 etatu. A zarobek? No cóż na rękę ok 500 zł bez premii, bez prowizji... No i oczywiście bez możliwości przejścia na cały etat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesioeko
Powinny byc foldery w tv, takie jak sa do zachecania rodzenia dzieci:) powinny byc tez takie NIE BADZ DZIWKA NIE PRACUJ ZA 1000ZŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyćkaa
No tak, byłam dzisiaj na tej rozmowie, zaproponowali 500 zł i umowę zlecenie. I od razu zapowiedzieli, że czasem trzeba zostać dłużej, nawet po 10 godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha kozocha
zygac mi sie chce na takich pracodawcow, dorobkiewiczow jebbbany szef od smierdzacych szmat, sam niech sie za 500 grzebie w tych smieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helphelphelp234
zocha kozocha - tak atakujesz pracodawców, a czy wiesz, że większość "biznesu" się rozpada po krótkim czasie? Że zyski i wydatki firmy są bardzo napięte, że trzeba oszczędzać na wszystkim żeby wyjść na plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha kozocha
a co mni e to obchodzi/... jak bede stara i nie dostane emeryturki czt tam renty, to mi pracodawca nie zapłaci za ta robote na czarno, nie zal mi ich., ale ja zebrac pod apteka na starosc nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goli345
ja bym sie wstydziła zaproponowac komukolwiek pensje 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska5555555555555
obawiam sie ze pod apteka to mozesz nie znalez miejsca do zebrania albo trzeba bedzie se to miejsce wykupic....biorąc pod uwage jakie nas czekaja emerytury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiopgf
masz racje mam 31l , z czego ok 4l pracy a pracuje od 19r, tylko albo na czarno albo,zlecenie, ja napewno nie nazbieram lat, nasi rodzice beda mieli marna a my wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×