Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HASANANANA

Rzucilam palenie...Tyje....tyje....tyje....

Polecane posty

Czesc przyszle Mamuski....Jestem w 14 tyg ciaży , I przy wzroscie 165 waze juz 65 kg ... W pierwszym miesiacu rzucilam palenie, czy uwazacie , ze moglo to mice jakis wplyw na kilogramy? Dodam ,ze moja waga wyjsciowa byla 57/58 kg wiec +7 to nie malo w 4 mcu ....Czy uwazacie ,ze powinnam zastosowac jakis rodzaj diety...??? A moze to sie samo uspokoji....przejdzie na mniejsze tempo???? dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi...a moze ktoras z Was miala lug ma poco na sytuacje? Pozdrawiam cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona.supreme
Najwiecej sie tyle w 2 trymestrze ciazy. Ja mialam podobnie, tez przed zajsciem w ciaze palilam, odrazu tylam jak szalona, ale jednak przez cala ciaze przytylam 14 kilo, wiec to jeszcze w normie. Dieta odpada, ale staraj sie odzywiac racjonalnie, jedz duzo warzyw, jak masz ochote na papierosa to wcinaj marchewke albo slonecznik... powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje...za odp Zielona ;) na szczescia ochoty na papierosy nie mam ,,,co mnie niezmiernie cieszy...jednak na papu....oj tak ogromna ochota...non stop !!! ;) tak tez myslalam...wiecej warzyw I moze jakos sie unormuje ;) dziekuje ;) Sylwestra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×