Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kroje w plasterki

Bakłażan

Polecane posty

Gość Kroje w plasterki

Jak przyrzadzic aby był smaczny? Kupiłam 4 małe jędrne baklazany i nie wiem co zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konczita
Dużo można zrobić: marokański dip z pieczonych bakłażanów, francuską ratatuję, "włoskie" zapiekane plastry bakłażana z pomidorem, mozzarellą i bazylią, grilowane plastry z sosem tzatziki, można pokroić w kostkę i dodać do gulaszu czy innego sosu do mięsa, gruzińska przekąska z pastą orzechową... Mnóstwo jest sposobów na bakłażana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroje w plasterki
Dotychczas jadła grilowanego z kozim serem , pyszny był ale chce coś innego Może ktoś ma przepis na grecka musake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konczita
w necie jest mnóstwo przepisów, mamy ci wkleić link??????? sama nigdy nie robiłam ale bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroje w plasterki
Co się tak irytujesz? Poszuksm sobie sama .. myślałam ze ktoś robił może mi polecić sprawdzony przepis. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
mama mojego narzeczonego robi pyszną pastę z podwędzanych w piekarniku bakłażanów... rumuński przepis :)) podpytam go jutro :) póki co się u nas canelloni piecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka bejka
przede wszystkim pokroj go w plastry i namocz w mocno slonej wodzie na pare godzin a potem oplucz, pozbedzies sie w ten sposob goryczki :) A potem.... ja dale kostke z baklazana do zwyklego gulaszu , fajnie sie komponuje z papryka, pomidorami i cukinia . Do tego jakies miesko i masz obiad . To znaczy wszystkie te warzywa udusic z miesem i mamy gulasz do np. kaszy .A cha plus cebula i pzyprawy w proszku typu wedzona papryka, ostra papryka... pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A u mnie to samo
Panierowany jak kotlet schbowy a jajku i bulce pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×