Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do nowozatrudniona

Czy wiecie ile zarabia asystent ds. obsługi klienta na poczcie??

Polecane posty

Gość do nowozatrudniona

ide na rozmowe nei wiem czego sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jałmużny :)
ok. 1650 brutto + premia (ale tej premi to tez nie za dużo, ok. 200 zł brutto /mies.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JDJDJDJDJDJD
W JAKICH GODZINACH PRACA? LATWO SIE DOSTAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jałmużny :)
godziny pracy są rózne i zależne od konkretnego urzędu, w małych jest tak,że pracuje się od 7.30 do 15.30 ( w takich gdzie są, 2-3 osoby), w dużych pracuje się na zmiany plus jedna sobota, zmiany tez rózne bo mogą być 8 godzinne, np. 8-16,11-19 lub 12 godzinne, wszystko zależy w jakich godzinach urząd jest otwarty. Jeśli urząd jest całodobowy to zmiany są 3, wiadome. Acha- i obojętnie jaki urząd, jakie zmiany, naprawde RZADKO kiedy wychodzi się po 8 godzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxnxnxnxnxnnxnx
a o co na rozmowie pytaja? Jakies rady? Ciezka to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaodpowiada
Nie polecam tej pracy stresujaca, niewdzieczna, malo placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jałmużny :)
ja miałam test ze znajomości usług pocztowych i banku pocztowego. Najlepiej to jesli ma się kogokolwiek znajomego kto pracuje na poczcie to zapytac o te testy, czasami pracownicy mają przykładowe pytania, ale jeśli nie to poczytac sobie o usługach na ich www. U mnie do rozmowy nie doszło. Teraz zbliża się sezon urlopowy, szukaja ludzi na zastępstwa, a tak się najlepiej zahaczyć, więc warto czasami pokazać sie u pań z kadr, zostawić CV i co jakiś czas pytać o oferty pracy ( bo nie wszystkie sa na stronie internetowej). A czy praca cięzka, to już zalezy co robisz i gdzie robisz, bo asystent to nie tylko ten ktoś z okienka :), ale także niektóre stanowiska na zapleczu. Praca na okienku to czasami duży stres, jak każda, gdzie się ma bezpośredni kontakt z klientem, który czasami lubi pukać palcami po ladzie,cmokac i chrząkać, który uważa, że przerwa Ci się nie należy, bo on stoi a Ty jesteś od tego, żeby robić ( to nic, że np. 5 godzinę z kolei i chciałabyś chociażby siku :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy na jaki etat
bo jeśli na cały to 1460 brutto ale poczta przyjmuje teraz na bardzo zróżnicowane etaty> na okres wakacyjny przeważnie na 0,5 etatu praca 4 h raczej praca zapleczowa wtedy jakies600- 700 wyjdziesz na czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurytkaNA
pracowałam kiedyś w dużym UP gdy odchodziłam pod koniec 2009, to po 4 latach pracy na poczcie zarabiałam ze wszystkimi dodatkami niecałe 2000 netto zwolniłam się bo skończyłam studia i znalazłam pracę w urzędzie miasta teraz w kancelarii ogólnej (właśnie w u. miasta) mam na rękę prawie 2,8 tys. dodatkowo 13-nastka, wczasy pod gruszą i jakiś drobiazg na święta poziom wynagrodzenia nie jest może adekwatny do kwalifikacji (wykształcenia wyższego a pensja na poziomie średniej krajowej ;) ale nie narzekam, bo wiem że niektóre moje koleżanek po studiach zarabiają na rękę 2 tyś. a nawet nieco mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W państwówce niestety kokosów nie ma, ale to raczej stabilna praca. Inna kwestia - trzeba się do tego nadawać. W Polsce standardy obsługi klientów są mocno wysróbowane. Słyszeliście, że w rankingu Daymakerindex Polska znalazła się na pierwszym miejscu w Europie? A nasze sklepy np. neonet, wygrał kategorię RTV/AGD? Czyli całkiem nieźle u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1650zl.netto czyli ciut wiecej niz na lotnisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×