Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany xyz

Szukam Cię....

Polecane posty

też zakochana--jest czas ,że widze ją codziennie....niestety tylko przez szyby auta,lub z daleka.potem ...cisza. Właśnie o to mi chodziło;zrobić wszystko co można,żeby kiedys nie żałować judyta63 Pewnie,że za Nią.Jak można tęsknić za taką sytuacja,widzisz Ją i nie możesz nawet porozmawiać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez-zakochana
zakochanyxyz ładnie napisałeś-zrobić wszystko co można,zeby nie żałować mam takie mądre zdanie Jeśl walczymy możemy przegrać, jeśli tego nie robimy jesteśmy przegrani :-) warto się zastosować. Zakochanyxyz mam nadzieję,ze Ona chociaz się uśmiecha do Ciebie jeszce :-) wierzę,ze w tej historii nie wszytsko stracone,mzoe odnajdz ja na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kktosia
Odrzuciłeś ją, oszukałeś= nie chce Cie już- to ,że żałujesz i tęsknisz nic nie pomoże, nie odda Ci jej los juz nigdy nie odda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez-zakochana
Wy macie chociaż nadzieję :-( ja juznawet jej nie mam :-( najgorsze jest to jak dalej żyć, szukać kogoś nowego skoro wciąz się tęski za tą osobą.U mnie to u ponad rok tak:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kktosia--to pewnie nie do mnie,ja nie odrzuciłem,nie oszukałem tez zakochana-wiem ciężko,ale zrobiłac co mogłaś.Ja jeszcze mam nadzieje,ale mnie może też to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ammeli
przebiłem 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline**
przebijam 1001:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline**
1000 jak tysiące oczu, które codziennie spotykasz. Lecz nie są tymi przez Ciebie wypatrywanymi. 1001 jak bakja z tysiąca i jednej nocy, która będzie zwieńczeniem Twoich poszukiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez-zakochana
zakochanyxyz postaraj się do niej moze czesciej usmiechac; facetowi to przystoi bardziej; moze o Ona zrobi 1 krok do ciebie:-)-wierzę,w waszą historię u mnie to moznasie bylo domyslac, po 2 zauwazylam ,ze On praktycznie caly rok deleguje po roznych krajach,kontynentach .Moze stwierdzil,ze to nie ma sensu naet zaczynać,i tak pół roku jest tu ,pół tam ,potem znowu gdzie indziej.Trochesię dowiedzialam o nim z jego profilu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany co u ciebie
odnalazłeś ją?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez-zakochana
Zakochany pochwal się jakims postępem u Ciebie:-) u mnie nic -on juz nie odpisze....to wiem,popłakałam sobie nadal poplacze czasem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany x...
nie znalazłem,wiem gdzie szukać kobieta...kogo szukasz? jest mój adres napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz gdzie szukać??
to krec sie w miare mozliwosci jak najczesciej w tej okolicy. Na pewno w koncu na nia trafisz :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixer i mixer
Kobieto..... znalazłaś i co? dlaczego nadal szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta....czy to ma jakiś związek ze mną??????????? ktoszuka.....pani M.E cały czas aktualny,pisałem cały tydzień problemy sprzętowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie masz?wiesz to na 100% czasem pozory mylą. Jak juz pisałem każdy powinien walczyć dokad się da...żeby kiedyś nie żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×