Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaaaaaaaaaaaaa

jaką kupić pralkę ?

Polecane posty

Gość onaaaaaaaaaaaaaa

Zepsuła mi się niedawno pralka po kilkunastu zasłużonych latach ciężkiej pracy, w związku z czym zastanawiam się nad zakupem nowej, interesują mnie Wasze doświadczenia w tym temacie, jakie marki polecacie, jakie modele, na co zwrócić uwagę, przed czym ostrzegacie? Nie chciałabym kupić jakiegoś bubla, ponoć najlepsze pralki są z firmy bosh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pralke "miele" sporo kosztowała, ale naprawde pierze idealnie, i nic w niej się póki co nie dzieje (ma kilka miesięcy) Nie ma przedewszystkim miliona niepotrzebnych funkcji. Jest pakowna ma 10 programów, moce wirowanie i ładny wygląd, w 100% wystarcza dla mojej (dosyć sporej) rodziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat mam zabudowaną
electrolux, ale jak kupowałam to tych do zabudowy był mały wybór. Chodzi 4. rok i na razie ok. W innym mieszkaniu mam małą - tzn. płytką - pralkę whirlpool, działa już z 10 lat albo i więcej, poza jedną malutką i łatwą do wymiany częścią nic się w niej nie psuło, a nie był stosowany żaden calgon a woda twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CHCE MI SIE WYMYSLAĆ
Ja polecam pralke Amica. Mam już piaty rok i jestem baaaaardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jż kocia natura
ani amica ani whirpool obie to dziadostwo !!!!! do kwadratu kup bosha albo candy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amica to badziew
istny, nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×